Bildgalleri
KTM Exc 125
2000
Inte specificerat
125 cc
Inte specificerat
Pris
10 000 kr
Kontakta säljaren
Få mer information om fordonet eller boka en provkörning.
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inAnvändbara länkar
Köp privat - tips för en trygg affärVill du hjälpa oss att göra den här webbplatsen ännu bättre? Delta i en kort onlineintervju och få ett presentkort på 400 kr.
Beskrivning
Startar å går men läker glykol runt topplocket på cylindern.
Byttes kolv och alla packningar i cylindern, i samband med det började den läka.
Sitter ny kopplingsslang
Nytt plast kit
Nytt bakdrev
Nytt tändstift
Däcken har inte gått så långt
Bromsoket fram är helrenoverat med nya packningar och glidpinnar och bromsbelägg.
En stor ful bula på avgaskröken, funkar att köra men bör bytas ut
Skriv om du har frågor!
Specifikationer
- Skick
- Begagnad
- Märke
- KTM
- Modell
- Exc 125
- Modellår
- 2000
- Typ
- Cross/Enduro/Trial
- Motorvolym
- 125 cc
Plats
Annonsinformation
Annons-ID
27906030
Uppdaterad
2 november 2026, 10:43
Om informationen i den här annonsen
Beskrivningen, priset och bilderna i den här annonsen kommer från säljaren. Tekniska specifikationer och andra uppgifter kommer från säljaren eller från tredje part, bland annat tillverkaren och offentliga register.
Tekniska data kan beskriva den allmänna specifikationen för den här modellen och årsmodellen och behöver inte stämma med den exakta specifikationen för det som säljs. Utrustning och skick kan skilja sig åt mellan enskilda exemplar. Uppgifterna kan vara ofullständiga, inaktuella eller felaktiga.
När uppgifter om förbrukning, räckvidd, kapacitet eller prestanda anges är dessa riktvärden baserade på standardiserade tester. De faktiska värdena varierar beroende på skick, last och användning.
Vi rekommenderar att du stämmer av de uppgifter som är viktiga för dig med säljaren innan du köper.