Bildgalleri
Yamaha DT50R
2007
Inte specificerat
Inte specificerat
Inte specificerat
Pris
21 900 kr
Kontakta säljaren
Få mer information om fordonet eller boka en provkörning.
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inAnvändbara länkar
Köp privat - tips för en trygg affärVill du hjälpa oss att göra den här webbplatsen ännu bättre? Delta i en kort onlineintervju och få ett presentkort på 400 kr.
Beskrivning
Setup:
Airsail Racing 70cc
Dellorto PHBG Black Edition 21 mm
Jasil Evo Racing vev
Turbokit krök med KTM SX 65 dämpare
12/50 drevning med förstärkt 428 kedja
MVT Premium Tändning
TPR Racing koppling
Moped i fint skick som är mycket trevlig att köra!
Inga byten!
Specifikationer
- Skick
- Begagnad
- Märke
- Yamaha
- Modell
- DT50R
- Modellår
- 2007
- Typ
- EU-moped (klass I)
Plats
Annonsinformation
Annons-ID
26928318
Uppdaterad
27 september 2026, 12:53
Om informationen i den här annonsen
Beskrivningen, priset och bilderna i den här annonsen kommer från säljaren. Tekniska specifikationer och andra uppgifter kommer från säljaren eller från tredje part, bland annat tillverkaren och offentliga register.
Tekniska data kan beskriva den allmänna specifikationen för den här modellen och årsmodellen och behöver inte stämma med den exakta specifikationen för det som säljs. Utrustning och skick kan skilja sig åt mellan enskilda exemplar. Uppgifterna kan vara ofullständiga, inaktuella eller felaktiga.
När uppgifter om förbrukning, räckvidd, kapacitet eller prestanda anges är dessa riktvärden baserade på standardiserade tester. De faktiska värdena varierar beroende på skick, last och användning.
Vi rekommenderar att du stämmer av de uppgifter som är viktiga för dig med säljaren innan du köper.