Bildgalleri
Volvo V70
2008
57 000 mil
Automatisk
Diesel
Pris
57 000 kr
Kontakta säljaren
Få mer information om fordonet eller boka en provkörning.
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inAnvändbara länkar
Köp privat - tips för en trygg affärVill du hjälpa oss att göra den här webbplatsen ännu bättre? Delta i en kort onlineintervju och få ett presentkort på 400 kr.
Beskrivning
D5
2008
Helskinn
Trä inlägg
R-design
Automat
Reggad med öppningsbara bakdörrar & baklucka
57xxxmil
Går väldigt fint i motorn
Besiktad till 2028 02 29
Ny servad
20tum fälgar
Bra Dubbdäck alu fås med
2st 12or gas basar
Middar i dörrarna samt skrikare
Sitter också ljud bak (finns bilder)
Negativt: Har ett litet märke fram (skicka om ni vill ha bilder) det går att polera bort & syns inte mycket
kupe fläkten funkar till viss del men kanske hinner fixa det innan försäljning
Hör av er vid frågor och funderingar!
MVH Tilda
Specifikationer
- Märke
- Volvo
- Modell
- V70
- Modellår
- 2008
- Biltyp
- Kombi
- Drivmedel
- Diesel
- Effekt
- 163 Hk
- Miltal
- 57 000 mil
- Växellåda
- Automatisk
- Drivhjul
- Framhjulsdrift
- Färg
- Svart
- Chassinummer
- YV1BW694081017907
Plats
Annonsinformation
Annons-ID
26405007
Uppdaterad
7 september 2026, 18:58
Om informationen i den här annonsen
Beskrivningen, priset och bilderna i den här annonsen kommer från säljaren. Tekniska specifikationer och andra uppgifter kommer från säljaren eller från tredje part, bland annat tillverkaren och offentliga register.
Tekniska data kan beskriva den allmänna specifikationen för den här modellen och årsmodellen och behöver inte stämma med den exakta specifikationen för det som säljs. Utrustning och skick kan skilja sig åt mellan enskilda exemplar. Uppgifterna kan vara ofullständiga, inaktuella eller felaktiga.
När uppgifter om förbrukning, räckvidd, kapacitet eller prestanda anges är dessa riktvärden baserade på standardiserade tester. De faktiska värdena varierar beroende på skick, last och användning.
Vi rekommenderar att du stämmer av de uppgifter som är viktiga för dig med säljaren innan du köper.