Gå till annonsen

Du är här

Båt/Båtplats & förvaring

Bildgalleri

(1/1)

BÅTPLATS UTHYRES FÖR 2026

Pris

17 000 kr

Kontakta säljaren

Användbara länkar

Tips för en trygg båtaffär

Beskrivning

Hej!

Hyr ut min båtplats för hela säsongen 2026!
Båtplatsen är belägen i Fiskebäckshamnen där man kommer snabbt ut till sjöss. Det finns även gott om bilparkeringar och bussen stannar bara 2 minuter ifrån platsen för den som åker kollektivt.

Båtplatsen är 7 x 3 meter och ligger på en flytbrygga med Y-bommar vilket är grymt då man slipper töja om båten vid låg/hög - vatten. En liknande båtplats behöver man stå i kö hos grefab i 19 år.

Skulle man även vara intresserad av att hyra båtplatsen flera säsonger framöver så skulle jag även kunna tänka mig det.

Betalning sker via Swish.

Skulle du ha andra frågor så är det bara att höra av sig.

Med vänliga hälsningar/ Christian

Specifikationer

Försäljningsform
Till salu

Plats

42658 Västra Frölunda
Informationscirkel
För att visa kartan måste du först acceptera marknadsföringscookies. Du kan behöva ladda om sidan efteråt.

Annonsinformation

Annons-ID

18726431

Uppdaterad

14 november 2025, 19:43

Anmäl annons

Annonsen kan vara ofärdig. Fullständig information om försäljningen och upplysningar i enlighet med upplysningsplikten kan fås direkt från säljaren.