Gå till annonsen

Du är här

Båt/Båtar/Anytec
Oktagon med utropstecken

Den här annonsen är inte längre tillgänglig

Varan har sålts eller tagits bort från marknaden av säljaren.

Visa andra Anytec

Bildgalleri

(1/7)
Inaktiv

Anytec 622 SPD / Mercury V6 200hk - Orust Edition

Anytec

Modellår

Inte specificerat

Längd

Inte specificerat

Motortyp

Inte specificerat

Säten

Inte specificerat

Pris

899 000 kr

Oktagon med utropstecken

Den här annonsen är inte längre tillgänglig

Säljaren kan inte kontaktas angående detta fordon.

Återförsäljarens uppgifter

Drivewell logo

Drivewell

Se org.nr på Allabolag.se,
,Stockholmsvägen 70, 181 42 Lidingö,Till handlarens butikssida,Visa handlarens 0 annonser

Användbara länkar

Tips för en trygg båtaffär

Beskrivning

2022 Anytec 622 SPD Classic är en mångsidig båt med fantastisk prestanda, stor lastkapacitet och den rätta kombinationen av egenskaper som krävs för att älskas av såväl yrkesanvändare som familjen. Här kör du med känsla och navigerar enkelt - oavsett om du är ute på äventyr med kompisgänget eller om du mest jagar spontana strandhugg tillsammans med familjen. Ombord finns gott om plats för passagerare och utrustning, låga fribord gör det enkelt att både lasta och stiga ombord på båten.Båten är utrustad utöver standard-spec med bland annat Simrad NSS 12" plotter.Fabriksspec.- Fusion Signature högtalare- Anti-slip matta- Badplattform- Batteri- Bema Motorlås Klass 3- Bottenmålning- Brandsläckare- Dynsats- Flytväst Anytec- Förtöljningspaket- GPS antenn- Helkapell- Hydralstyrning- Klass 3 ögla- LED-lanternor- Ljudabsorberande isolering- M400- Mercury startspärr- Räddningsstege- Simrad Ekolodsgivare- Självläns- Stolskydd- Stöldmärkning Securmark- Targabåge- Trimplan- Trådlös mobilladdare- USB port- 12v uttag- Vattenseparerande bränslefilter- Vindrutetorkare- ZinkanoderBåten finns i Tuvesvik. Västra götaland.

Specifikationer

Skick
Begagnad
Märke
Anytec
Typ
Powerboat

Plats

47493 Ellös
Informationscirkel
För att visa kartan måste du först acceptera marknadsföringscookies. Du kan behöva ladda om sidan efteråt.
Drivewell logo

Drivewell

Efter många år inom sport- och lyxbilsförsäljning vet vi på Drivewell vad som krävs och förväntas av oss för att din upplevelse ska bli så stimulerande som möjligt. Med ett brett kontaktnät, både nationellt och internationellt, kan vi på Drivewell hjälpa dig som kund att sälja din bil – med eller utan publicering – samt att hitta just din drömbil. Vi på Drivewell strävar efter att skapa en hemtrevlig miljö och en nära relation mellan oss och dig som kund. Vi vill bryta den traditionella relationen mellan säljare och köpare och istället skapa en mer modern, familjär och välkomnande atmosfär som får dig att vilja återvända. Alla våra bilar är noggrant utvalda och genomgångna. Ofta säljs de med nybilsgarantier kvar. För bilar utan nybilsgaranti så erbjuds upp till 3 års garanti via Autoconcept. Vi finns på Stockholmsvägen 70 på Lidingö i Stockholm. Vi har inga drop-in tider och har endast öppet på förfrågan. Kontakta oss via mail eller telefon för att boka visning. Mail: Info@drivewell.se Tel: 08-766 10 50 Välkommen att boka din personliga visning idag!
Till handlarens butikssida

Adress

,Stockholmsvägen 70, 181 42 Lidingö

Länkar

  • ,Visa handlarens 0 annonser
  • ,Besök hemsidan,
Org.nr: 559481-4641·Se på Allabolag.se,

Annonsören har åtagit sig att endast publicera annonser i enlighet med tillämplig lagstiftning.

Annonsinformation

Annons-ID

16831562

Uppdaterad

15 september 2025, 21:16

Anmäl annons

Annonsen kan vara ofärdig. Fullständig information om försäljningen och upplysningar i enlighet med upplysningsplikten kan fås direkt från säljaren.

Anytec
Powerboat