900 krVacker oljemålning på duk, inköpt på auktionStockholm4 janKöp nuLastbil i rörelseKan skickasLägg till i favoriter.
3 900 krVacker skulptur i sten marmor vintage retro art deco bystGöteborg4 dagarKöp nuLastbil i rörelseKan skickasLägg till i favoriter.
30 000 krUnik möjlighet! Collage som tillhört Ingmar BergmanDjursholm27.12.25Köp nuLastbil i rörelseKan skickasLägg till i favoriter.
280 krAntika handsmidda väggljustakar i metall. 1800-tal. Köpta på auktionLund06.12.25Lägg till i favoriter.
150 krVacker SKÅL Söholm keramik FRI FRAKT!Lund15.12.25Köp nuLastbil i rörelseKan skickasLägg till i favoriter.
700 krStor tavla av Hillgrund, motiv från Lomma/Bjärred! Toppskick!Lund06.12.25Lägg till i favoriter.
229 krJapan Japansk Geisha DockaHägersten5 janKöp nuLastbil i rörelseKan skickasLägg till i favoriter.
1 200 krTRÄSNITT EFTER WASSILY KANDINSKY "Garden of love"Lund19.12.25Köp nuLastbil i rörelseKan skickasLägg till i favoriter.
1 100 krBengt Landin Litografi ”Tupp”Farsta7 janKöp nuLastbil i rörelseKan skickasLägg till i favoriter.
1 200 krOljemålning av Stig Egon NordlinderLindome17.11.25Lastbil i rörelseKan skickasLägg till i favoriter.
900 krSJÖSTEN Signerad oljemålning SkeppsholmenTorslanda29.12.25Köp nuLastbil i rörelseKan skickasLägg till i favoriter.
4 000 krAnders Zorn – Etsning (originaltryck), Bukowskis-proveniensSkärholmen1 dagKöp nuLastbil i rörelseKan skickasLägg till i favoriter.