3 000 krJohann Baptiste Homann Map/Karta av Svenska Riket/of Scandinavia, circa 1705Enköping22.12.25Lägg till i favoriter.
800 krÄldre oljemålning på duk – Flicka med apelsin – renoveringsobjektUppsala5 dagarLägg till i favoriter.
9 000 krEINAR BÄCKSTRÖM, Bordslampa, modell 'EB5013', 1940-talSollentuna23.11.25Lägg till i favoriter.
599 krLitografier -grafiska i svart/vitt av träd och naturStockholm06.12.25Köp nuLastbil i rörelseKan skickasLägg till i favoriter.
2 499 krOidentifierad Spegel med dekorativ ram i beige och guldStockholm29.11.25Lägg till i favoriter.
2 200 kr70 tal, Antik engelsk serveringsvagn, guldpläterat mässingGöteborg3 janLägg till i favoriter.
48 000 krAntik golv klocka – James Wady, Newport – unik engelsk stående klockaNynäshamn4 janLägg till i favoriter.
2 600 krCarl Fredrik Reuterswärds ”Non Violence pistol i brons för United Nations”.Stockholm18.11.25Köp nuLastbil i rörelseKan skickasLägg till i favoriter.
6 800 krSøholm Stentøj vas 3180/4 – Maria Philippi Danmark 60-taStockholm6 janKöp nuLastbil i rörelseKan skickasLägg till i favoriter.
1 500 krÄldre glastavla, målad på glas, sannolikt sent 1800-tal / tidigt 1900-talStockholm24.11.25Köp nuLastbil i rörelseKan skickasLägg till i favoriter.