Bildgalleri
Deleon , tatueringbortagning
Säljes
Frakt från 179 kr + köpskydd 239 kr
Trygga affärer med Frakt med köpskydd
Efter leveransen har du 24 timmar på dig att inspektera varan. Om något är fel med den får du pengarna tillbaka
Skapa ett paket
Köp fler varor från säljaren och betala bara för frakten en gång.
Varubeskrivning
Skick: Bra skick - varsamt använd
DELEON Beauty Light Nd:YAG Laser för hår- och tatueringsborttagning
Säljer en DeLeon Beauty Light Nd:YAG Laser för hår- och tatueringsborttagning.
Vi köpte maskinen från Beauty Light i Stockholm för cirka 55 000 SEK. Kvitto på inköpet finns. Maskinen har använts på klinik och har gett mycket bra resultat.
Maskinen har varit avstängd och förvarad i förråd under en längre tid eftersom den inte längre används. Därför kan vi inte garantera maskinens nuvarande funktion eller skick efter att den stått oanvänd. Köparen bör därför ha någon med erfarenhet av denna typ av maskin som kan kontrollera och starta upp den.
Servicekvitto finns, datumet framgår av bilderna och servicen är betald.
Den som är seriöst intresserad är välkommen att komma och titta på maskinen på plats. Video kan även skickas vid behov.
Digital display, handhållen applikator och fotpedal ingår.
Ingen retur efter genomförd försäljning.
OBS! Frakt: Köparen ansvarar för fraktkostnaden. Om Tradera efter vägning skickar en extra faktura till säljaren för ytterligare fraktkostnad, är det köparen som ansvarar för och betalar denna extra kostnad. Köparen kan kontakta Tradera före köp för att kontrollera fraktvillkoren. Det går även bra att hämta maskinen på plats.
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Annonsens metadata
Senast ändrad: 2026-11-01 kl. 21:50 ・ Annons-ID: 27901634