Bildgalleri
Flos LED-lampor E14 – 8W, 2700K, dimbara
Säljes
Frakt från 39 kr + köpskydd 39 kr
Trygga affärer med Frakt med köpskydd
Efter leveransen har du 24 timmar på dig att inspektera varan. Om något är fel med den får du pengarna tillbaka
Skapa ett paket
Köp fler varor från säljaren och betala bara för frakten en gång.
Varubeskrivning
Skick: Nytt skick - helt ny
Varumärke: Flos
Säljer fem nya/oanvända Flos LED-lampor, modell RF32290.
* E14-sockel
* 8W LED
* 2700K – varmvit
* 900 lm
* Dimbar
* 220–240V
* Originalförpackning
* Modell: RF32290
* EAN: 8012878216683
Glödlampan passar bland annat flera populära Flos-armaturer. Flos anger denna ljuskälla som kompatibel med exempelvis:
* Flos IC Lights T1 Low
* Flos IC Lights T1 High
* Flos IC Lights F1
* Flos Gatto Piccolo
* Flos Chiara Table
* Flos Mayday Outdoor
Det finns även fler kompatibla Flos-modeller. (professional.flos.com )
Pris – mängdrabatt:
* 1 st – 300 kr
* 2 st – 550 kr (275 kr/st)
* 3 st – 750 kr (250 kr/st)
* 4 st – 900 kr (225 kr/st)
* 5 st - 1000kr (200 kr/st)
Nypris hos Flos är idag 566 kr/st, så det här är ett bra tillfälle att köpa original Flos-ljuskällor till ett betydligt lägre pris. (flos.com )
Kan hämtas eller skickas mot frakt.
Skriv gärna hur många du är intresserad av så löser vi mängdrabatten.
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Annonsens metadata
Senast ändrad: 2026-09-27 kl. 10:16 ・ Annons-ID: 26921620