Bildgalleri
Miele CVA 7845 – Inbyggd kaffemaskin med helautomatik
Säljes
39 000 kr
Varubeskrivning
Skick: Bra skick - varsamt använd
Säljer en fantastisk Miele CVA 7845 inbyggnadsmaskin för den kräsne kaffeälskaren. En toppmodell i Mieles 7000-serie som kombinerar elegant skandinavisk design med proffsresultat i koppen. Maskinen är i fint skick och bjuder på en rad lyxiga funktioner.
Höjdpunkter och funktioner:
Vattenanslutning: Möjligt att ansluta vattenslang för automatisk påfyllning.
CupSensor: Känner av koppens höjd automatiskt och justerar centralunstycket därefter.
CoffeeSelect: Tre bönbehållare gör att du kan växla mellan olika bönor (t.ex. en mörkrost för espresso och en mildare böna till morgonkaffet eller bryggkaffet).
DirectSensor / Touch: Tydlig och intuitiv touchdisplay.
AutoDescale & AutoClean: Automatisk avkalkning och rengöring av mjölksystemet som sparar massor av tid och håller maskinen i absolut toppskick.
Wi-FiConn@ct: Möjlighet att styra och övervaka maskinen via Miele-appen.
ExpertMode: Anpassa malningsgrad, vattenmängd och bryggtemperatur för att få till den perfekta koppen efter just din smak.
Specifikationer:
Modell: Miele CVA 7845 (för 60 cm nisch)
Färg: CleanSteel
Skick: Fint begagnat skick, fullt fungerande och regelbundet skött med rengöring/avkalkning.
Medföljande tillbehör: mjölkbehållare i glas
Pris: 39000 kr
Finns för avhämtning i Ljungby. Kan eventuellt skickas om köparen står för fraktkostnad och emballage, men hämtning prioriteras med tanke på vikt och storlek.
Hör av dig vid frågor eller för fler bilder!
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Annonsens metadata
Senast ändrad: 2026-09-11 kl. 16:53 ・ Annons-ID: 26505665