Bildgalleri
American Bully Pocket valp
Säljes
28 000 kr
Varubeskrivning
Ålder: 4 månader
Juicy 3,5 månader, söker sitt framtida hem🩷
Juicy är en American Bully Pocket tik som är uppfödd och uppvuxen hos mig. Hon kommer från en välplanerad parning där vi förväntar oss rastypiska American Bullys.
Hon är hittills en mycket korrekt och lovande tik för sin ålder och förväntas bli Pocket, alternativt Micro. För den som är intresserad av utställning kan Juicy därför vara särskilt intressant.
Till sättet är hon en mycket snäll, trygg och kärleksfull tjej. Hon är van vid andra hundar och har vuxit upp i hemmiljö. Hon är 99 % rumsren, har fått sina vaccinationer och är redo för sitt nya hem.
Juicy säljs med bibehållen avelsrätt. Jag som uppfödare behåller avelsrätten och kommer att stå för samtliga kostnader kring den framtida aveln enligt separat överenskommelse och avtal.
Det är mycket viktigt för mig att Juicy hamnar i rätt hem. Jag är därför noggrann med vem jag säljer henne till och vill hitta en person eller familj som kan erbjuda henne ett tryggt, stabilt och kärleksfullt liv.
Hemmet är viktigare än priset.
Vid seriöst intresse får ni gärna berätta lite om er själva och vad ni kan erbjuda henne😊
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Annonsens metadata
Senast ändrad: 2026-08-24 kl. 16:49 ・ Annons-ID: 26000352