Bildgalleri
Helt ny Friggebod 14 m² säljes.
Säljes
25 000 kr
Varubeskrivning
Skick: Nytt skick - helt ny
Säljer en helt ny friggebod på 14 m².
Friggeboden har två separata ingångar och kan enkelt delas av med en skiljevägg för att skapa två praktiska utrymmen. Den extra breda dörren gör det enkelt att förvara större och otympliga maskiner, som exempelvis en gräsklippare eller trädgårdsutrustning.
En praktisk, rymlig och stilren friggebod med många användningsområden – perfekt för dig som vill ha extra förvaringsutrymme eller ett flexibelt komplement till din fastighet.
Egenskaper:
Bredd: 532 cm
Djup: 266 cm
Totalhöjd: 231 cm
Takyta: 15,7 m²
Golvyta: 14,2 m²
Taklutning: 4,9 grader
Dörröppning: 160 x 182 cm, 83 x 182 cm
Den stilrena designen passar både moderna och traditionella tomter. Friggeboden levereras i ett stycke.
Leverans kan erbjudas.
Skicka gärna ett meddelande om du har frågor eller vill boka en visning.
Sökord: Friggebod, förråd, gäststuga, trädgårdsbod, redskapsbod, attefall, stuga, bod, nybyggd, 15 kvm, attefall, Komplementbyggnad, trädgård, förvaring, hobbyrum, hemmakontor, förrådsbod.
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Annonsens metadata
Senast ändrad: 2026-08-22 kl. 08:32 ・ Annons-ID: 25919473