Bildgalleri
Polar Vantage M – GPS multisportklocka för träning & löpning
Säljes
Frakt från 39 kr + köpskydd 69 kr
Trygga affärer med Frakt med köpskydd
Efter leveransen har du 24 timmar på dig att inspektera varan. Om något är fel med den får du pengarna tillbaka
Skapa ett paket
Köp fler varor från säljaren och betala bara för frakten en gång.
Varubeskrivning
Skick: Mycket bra skick - som ny
Säljer min Polar Vantage M, en smidig multisport- och träningsklocka som passar bra för bland annat löpning, cykling och gymträning.
Klockan har bland annat inbyggd GPS, pulsmätning vid handleden och stöd för många olika sportprofiler. Träningspassen synkroniseras enkelt med Polar Flow, som finns både som app och webbtjänst, där du kan följa din träning och utveckling över tid.
Klockan skickades in på service hos Polar 2024 efter att en av tryckknapparna hade fastnat. I samband med servicen byttes tryckknappen och hela boetten ut mot nya delar. Kvitto/servicerapport från arbetet finns och medföljer om så önskas.
Klockan fungerar som den ska och har fungerat utan problem efter servicen.
Medföljer:
Polar Vantage M
Monterat armband i silikon (vitt)
2 st laddkablar
En bra träningsklocka för dig som vill ha GPS, pulsmätning och Polars träningsfunktioner till ett betydligt lägre pris än en ny klocka.
Klockan är självklart fabriksåterställd och redo för nästa ägare.
Kan skickas mot fraktkostnad inom Sverige eller hämtas enligt överenskommelse. Billigare vid snabb affär.
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Annonsens metadata
Senast ändrad: 2026-08-16 kl. 19:14 ・ Annons-ID: 25733156