Det här är en förhandsvisning, så knappar och länkar fungerar inte.
Bildgalleri
Tissot Seastar herrklocka stålmesh
Säljes
Gratis frakt + köpskydd 128 kr
Trygga affärer med Frakt med köpskydd
Efter leveransen har du 24 timmar på dig att inspektera varan. Om något är fel med den får du pengarna tillbaka
1.Trygg och enkel handel
Säkra en vara med ”Köp nu” eller skicka ett prisförslag och vänta på att säljaren godkänner det. Du behöver inte hålla koll på några meddelanden. Betalning och frakt hanteras med Frakt med köpskydd.
2.Betala säkert med Frakt med köpskydd
Betala enkelt med Swish eller kort. Dina pengar är säkra tills du har mottagit varan.
3.Köpskydd ingår alltid
Du har 24 timmar på dig att kontrollera varan när du har fått den. Om varan inte stämmer överens med annonsen kan du stoppa betalningen.
Skapa ett paket
Köp fler varor från säljaren och betala bara för frakten en gång.
Varubeskrivning
Skick: Bra skick - varsamt använd
Varumärke: Tissot
Kön: Man
Tissot Seastar herrklocka med mörk urtavla och vridbar bezel. Har kronograf, datum och stålmesh-länk med justerbart spänne.
Batteriet är dött då den legat utan användning ett tag så måste bytas
Låset för spännet vart böjt en gång men fick de fixat på Kents klockor men de syns lite fortfarande då dem inte bytte ut de bara försökte laga men den funkar som den ska.
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inAnnonsens metadata
Senast ändrad: 2026-06-25 kl. 13:25 ・ Annons-ID: 24316446