Det här är en förhandsvisning, så knappar och länkar fungerar inte.
Bildgalleri
Taylormade - Flextech Crossover bärbag
Säljes
Frakt från 99 kr + köpskydd 131 kr
Trygga affärer med Frakt med köpskydd
Efter leveransen har du 24 timmar på dig att inspektera varan. Om något är fel med den får du pengarna tillbaka
1.Trygg och enkel handel
Säkra en vara med ”Köp nu” eller skicka ett prisförslag och vänta på att säljaren godkänner det. Du behöver inte hålla koll på några meddelanden. Betalning och frakt hanteras med Frakt med köpskydd.
2.Betala säkert med Frakt med köpskydd
Betala enkelt med Swish eller kort. Dina pengar är säkra tills du har mottagit varan.
3.Köpskydd ingår alltid
Du har 24 timmar på dig att kontrollera varan när du har fått den. Om varan inte stämmer överens med annonsen kan du stoppa betalningen.
Skapa ett paket
Köp fler varor från säljaren och betala bara för frakten en gång.
Varubeskrivning
Skick: Nytt skick - helt ny
TaylorMade FlexTech Crossover Golfbag i grått säljes. En praktisk och stilren golfbag som kombinerar det bästa från en bärbag och en vagnbag. Den är lätt att bära tack vare de bekväma, justerbara bärremmarna, samtidigt som den fungerar utmärkt att använda på golfvagn.
Bagen har flera smarta förvaringsfickor med gott om plats för bollar, kläder, regnställ och andra tillbehör. Toppen är uppdelad i flera fack som håller klubborna organiserade och lättillgängliga under rundan.
Det stabila stativet gör också att bagen står säkert när den ställs ner på banan.
En perfekt bag för dig som vill ha en lätt, rymlig och flexibel golfbag med en stilren grå design. Bagen är i fint skick och fungerar precis som den ska.
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inAnnonsens metadata
Senast ändrad: 2026-06-22 kl. 18:26 ・ Annons-ID: 24248865