Bildgalleri
Renrasiga Pomeranian valpar
Säljes
17 500 kr
Varubeskrivning
Ålder: 5 veckor
Underbara Pomeranian-valpar söker kärleksfulla hem
Nu söker vi nya, trygga och kärleksfulla hem till våra fantastiska Pomeranian-valpar.
Valparna föddes den 14 maj 2026 och är leveransklara från vecka 28. De är i den vackra färgen cream.
Både mamman och pappan är renrasiga Pomeranian. Valparna växer upp i en lugn och trygg hemmamiljö tillsammans med sin mamma och får dagligen mycket omsorg, socialisering och kärlek.
Att skaffa hund är ett stort och underbart beslut, men också ett ansvar som sträcker sig över många år. Därför är vi mycket noggranna med att våra valpar kommer till seriösa och ansvarsfulla hem där de får den tid, omsorg och kärlek de förtjänar.
Vid leverans är valparna:
• Veterinärbesiktigade
• Vaccinerade
• ID-märkta (chipmärkta)
• Avmaskade
Vi ser gärna att ni berättar lite om er själva, hur ni bor, er erfarenhet av hundar och hur valpens vardag skulle se ut hos er.
Ni är varmt välkomna att kontakta oss för mer information eller för att boka en visning och träffa valparna.
Vi ser fram emot att hitta de allra bästa hemmen till våra små stjärnor.
Med vänliga hälsningar
Uppfödare Makar
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inAnnonsens metadata
Senast ändrad: 2026-06-20 kl. 17:47 ・ Annons-ID: 24200402