Det här är en förhandsvisning, så knappar och länkar fungerar inte.
Bildgalleri
Stormkite/barnkite 4m SST V5
Säljes
Frakt från 69 kr + köpskydd 109 kr
Trygga affärer med Frakt med köpskydd
Efter leveransen har du 24 timmar på dig att inspektera varan. Om något är fel med den får du pengarna tillbaka
1.Trygg och enkel handel
Säkra en vara med ”Köp nu” eller skicka ett prisförslag och vänta på att säljaren godkänner det. Du behöver inte hålla koll på några meddelanden. Betalning och frakt hanteras med Frakt med köpskydd.
2.Betala säkert med Frakt med köpskydd
Betala enkelt med Swish eller kort. Dina pengar är säkra tills du har mottagit varan.
3.Köpskydd ingår alltid
Du har 24 timmar på dig att kontrollera varan när du har fått den. Om varan inte stämmer överens med annonsen kan du stoppa betalningen.
Skapa ett paket
Köp fler varor från säljaren och betala bara för frakten en gång.
Varubeskrivning
Skick: Mycket bra skick - som ny
Snabb, pålitlig och stryktålig. Bland de bäst drift'ande kitesen på marknaden. I denna storleken framförallt till foil över 9ms, vågor och storm över 16ms eller till utlärning i normala förhållanden 👶🏼
Fint skick, i princip ny-prasslig!
Provad i storm en gång och sedan bara några gånger till hydrofoil.
ps: Liten tight ventil på dessa så har råkat dra av lite av hattens fäste, men den sitter i kardborre så det gör ingen skillnad, skickar med en adapter till ventilen.
Mindre sst-väska av äldre modell kan fås med, eller compression-bag (men jag brukar inte behöva dedikerad väska då den är så liten)
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inAnnonsens metadata
Senast ändrad: 2026-08-02 kl. 12:25 ・ Annons-ID: 22906721