Bildgalleri
Renrasiga långhåriga Pomeranian valpar
Säljes
20 000 kr
Varubeskrivning
Ålder: 7 veckor
Vi har glädjen att presentera en kull helt ljuvliga Pomeranian-killar som snart är redo att flytta! Dessa små fluffiga underverk fyller 2 månader om bara en vecka och längtar efter att få sprida glädje i sina nya familjer.
De är äkta långhåriga Pomeranians – tänk dig det mjukaste, mest kramgoa lilla moln du kan tänka dig. De ser ut som små björnungar och har personligheter som matchar!
Lär känna våra pojkar:
Lui & Milo: Två charmiga killar i en vacker, ljust creme/champagne färg. De är riktiga små glädjespridare!
Neo: En pigg och nyfiken pojke i en lite varmare, gyllene creme-ton. Alltid redo för äventyr.
Simba & Bruno: Två djupt chokladbruna skönheter. En unik och otroligt vacker färg som man sällan ser!
Valparna växer upp i en kärleksfull hemmiljö och är vana vid vardagens alla ljud och rörelser. De är sociala, lekfulla och älskar mys. De är sällskapliga små individer som kommer att bli din mest lojala vän.
Vi är mycket måna om var våra valpar hamnar, så berätta gärna lite om dig själv och vad du kan erbjuda en av våra pojkar.
Vid leverans är valparna:
Veterinärbesiktigade
Vaccinerade
ID-märkta med chip
Är du redo för ett liv fyllt av fluff och kärlek? Tveka inte att höra av dig via meddelande eller ring oss på (0760727679) för att boka ett besök. Fler bilder och videos kan skickas vid seriöst intresse.
Varmt välkomna att träffa era framtida familjemedlemmar!
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inAnnonsens metadata
Senast ändrad: 26.3.2026 kl. 18:47 ・ Annons-ID: 21847905