Bildgalleri
Equa glasflaska – Borosilikatglas & konstläder
Säljes
150 kr
Varubeskrivning
Skick: Bra skick - varsamt använd
Equa glasflaska – Borosilikatglas & konstläder
Beskrivning
Säljer en mycket fin och välvårdad flaska från det populära märket Equa. Det här är inte bara en vattenflaska, utan en stilren accessoar som kombinerar hållbarhet med enastående estetik. Flaskan är tillverkad i högkvalitativt borosilikatglas, vilket gör den extra tålig mot både fysiska stötar och snabba temperaturförändringar.
För att ge flaskan ett unikt utseende och extra skydd kommer den med ett måttsytt fodral i snyggt konstläder. Fodralet ger ett bra grepp och hjälper till att hålla din dryck vid rätt temperatur längre. Locket är tillverkat i rostfritt stål med en läckagesäker design, vilket gör den perfekt att ha med i väskan till jobbet, gymmet eller på resan.
Egenskaper och fördelar:
Premiummaterial: Tillverkad i borosilikatglas som är resistent mot temperaturförändringar.
Elegant skydd: Fodral i högkvalitativt konstläder för en lyxig känsla.
Hållbar design: Lock av rostfritt stål som håller tätt i alla lägen.
Miljövänligt val: Ett perfekt second-hand-alternativ för att minska användningen av plastflaskor.
Skick: Flaskan är i gott begagnat skick och har tagits väl omhand.
Varan finns för avhämtning i Majorna, Göteborg. Jag kan även erbjuda smidig hemleverans inom Göteborgsområdet efter överenskommelse för att underlätta din affär. Jag garanterar en snabb kontakt och trygg betalning via Swish.
Hör av dig för en hållbar och stilren uppgradering av din vardag!
Skicka ett meddelande för snabb affär.
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inAnnonsens metadata
Senast ändrad: 16.1.2026 kl. 17:19 ・ Annons-ID: 20183454