Bildgalleri
Supernote Pen Heart of Metal 2 & Originalfodral i läder till A5X2
Säljes
Gratis frakt + köpskydd 93 kr
Trygga affärer med Frakt med köpskydd
Varan skickas till dig. Du har 24 timmar på dig att kontrollera varan innan pengarna överförs till säljaren.
Varubeskrivning
Skick: Mycket bra skick - som ny
Säljer originaltillbehör i premiumutförande till Supernote. Detta är den perfekta uppgraderingen för dig som vill ha den bästa skrivkänslan och ett snyggt, hållbart skydd till din enhet.
Paketet innehåller:
- Supernote Heart of Metal Pen 2 (HoM2) – Färg: Azure. Detta är Supernotes mest exklusiva penna, tillverkad i metall för perfekt tyngd och balans. Den har den unika keramiska spetsen ("ceramic nib") som aldrig slits ner och som aldrig behöver bytas ut. Azure-färgen är en mycket elegant djupblå nyans.
- Original Supernote Leather Case (Äkta läder)
Ett stilrent och robust fodral (sleeve) i äkta läder av hög kvalitet. Det är designat för att man enkelt ska kunna skjuta in sin Supernote A5 X2 (eller A5X) för maximalt skydd under transport. Lädret får en vacker patina med tiden.
Skick:
Både pennan och fodralet är i mycket gott skick (nyskick, köpt desember 2025) och har tagits väl om hand. Inga synliga märken eller slitage.
Varför köpa detta här?
Om du beställer direkt från Supernote tillkommer dyra fraktkostnader, svensk moms (25%) och tullavgifter. Här får du originalprodukter i toppskick levererade direkt inom Sverige.
Pris:
Penna: 799 kr
Läderfodral: 699 kr
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inAnnonsens metadata
Senast ändrad: 15.1.2026 kl. 19:34 ・ Annons-ID: 20159210