Bildgalleri
Gucci Dionysus GG Supreme Small
Säljes
Frakt från 39 kr + köpskydd 201 kr
Trygga affärer med Frakt med köpskydd
Varan skickas till dig. Du har 24 timmar på dig att kontrollera varan innan pengarna överförs till säljaren.
Varubeskrivning
Skick: Mycket bra skick - som ny
Varumärke: Gucci
Jag säljer min Gucci Dionysus GG Supreme Small, en tidlös och elegant klassiker som kombinerar lyx med perfekt hantverk. Väskan är köpt i andra hand på Harolds i London och har använts maximalt tio gånger, vilket gör den i mycket fint skick. Originalkartong och dustbag ingår vid ditt köp.
Serienumret hittar du genom att lyfta den lilla flärpen i väskan och vidga innerfacket – där syns numret tydligt. Se bild. Googlar du serienumret för du upp väskan på nätet.
Nypriset ligger på cirka 22.000 kr och dagens butikspris runt 27.000 kr. Mitt nya pris är 8200kr. En fantastisk möjlighet att få en ikonisk Gucci-väska till ett riktigt förmånligt pris.
Jag sänker priset ytterligare då förlust av kvitto.
Skicka PM om du har mer frågor eller vill ha mer bilder.
MVH Nura
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inAnnonsens metadata
Senast ändrad: 30.11.2025 kl. 14:37 ・ Annons-ID: 17933798