Bildgalleri
Omega Speedmaster Date
Säljes
Frakt från 39 kr + köpskydd 663 kr
Trygga affärer med Frakt med köpskydd
Varan skickas till dig. Du har 24 timmar på dig att kontrollera varan innan pengarna överförs till säljaren.
Varubeskrivning
Skick: Bra skick - varsamt använd
Varumärke: Omega
Säljes en Omega Speedmaster Date från 2000 tal. Klockan är i ett bra skick med minimala repor, Jättefint glas, spänne och bezel. 39mm i diameter och spännet är 18 cm, OBS inga extra länkar ingår.
Klockan är stilren och passar till alla möjliga tillfällen! Med en klassisk kronografdesign och en fin Omega logga så är denna klocka riktigt igenkännbar.
Klockan har autentiska papper med sig men ingen orginal box. Papperna kan ges ut vid endast seriösa köpare. Den är samt körd genom klockregistret för stölder där ingen träff kunde hittas, Den är även tryck testad till 5bar, finns kvitto på det.
Hör av er vid mer funderingar!
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inAnnonsens metadata
Senast ändrad: 15.10.2025 kl. 21:14 ・ Annons-ID: 17875868