Bildgalleri
Båtplats Säljes , Tjörn Engewiken
Pris
59 000 kr
Kontakta säljaren
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Logga inVill du hjälpa oss att göra den här webbplatsen ännu bättre? Delta i en kort onlineintervju och få ett presentkort på 400 kr.
Beskrivning
Hej säljer min andel i båt föreningen nu . Du köper en andel i hamnen ( Båtplats )
För tillfället ingår denna platsen C 02 . L-6.5 till 7.5 B-3.40
Om du behöver en större plats så kontaktar man föreningen. om dom kan erbjuda en större båtplats .
Hamnen är mycket skyddad för hård vind
Fins toaletter och dusch
Toa tömning
Gästhamn
En liten Kiosk på sommaren
Ramp- kran och möjlighet att vinterförvarar båten på en grus plan
Specifikationer
- Bredd
- 340 cm
- Plats
- Tjörn Engewikens båtförening .
- Försäljningsform
- Till salu
Plats
Annonsinformation
Annons-ID
27283838
Uppdaterad
10 oktober 2026, 11:42
Om informationen i den här annonsen
Beskrivningen, priset och bilderna i den här annonsen kommer från säljaren. Tekniska specifikationer och andra uppgifter kommer från säljaren eller från tredje part, bland annat tillverkaren och offentliga register.
Tekniska data kan beskriva den allmänna specifikationen för den här modellen och årsmodellen och behöver inte stämma med den exakta specifikationen för det som säljs. Utrustning och skick kan skilja sig åt mellan enskilda exemplar. Uppgifterna kan vara ofullständiga, inaktuella eller felaktiga.
När uppgifter om förbrukning, räckvidd, kapacitet eller prestanda anges är dessa riktvärden baserade på standardiserade tester. De faktiska värdena varierar beroende på skick, last och användning.
Vi rekommenderar att du stämmer av de uppgifter som är viktiga för dig med säljaren innan du köper.