Bildgalleri
Kabelmatare med S45 fäste M900+ inkl Hydraulaggregat
Inte specificerat
Inte specificerat
Inte specificerat
Inte specificerat
Vill du hjälpa oss att göra den här webbplatsen ännu bättre? Delta i en kort onlineintervju och få ett presentkort på 400 kr.
Beskrivning
Kabelmatare med S45 fäste
Fabrikat: okänd troligtvis ML
Modell: troligtvis M900+
Årsmodell: okänd
Matar kabel: 28-100mm
Matningskraft: ca 900kg
Klämkraft: 7kg
Fäste: S45
Mått & vikt
Längd: 1500mm
Bredd: 800mm
Höjd: ca 800mm
Vikt: okänd
Medföljande redskap eller tillbehör
Hydrauliskt aggregat med slang
Övriga upplysningar
Små skador samt rost finns
Normalt slitage
Säljarens kommentarer
Inget behov
Provkörd
Lasthjälp med lyft finns.
Specifikationer
- Fordonsgrupp
- Tillbehör
Plats
Blinto
Adress
Annonsören har åtagit sig att endast publicera annonser i enlighet med tillämplig lagstiftning.
Annonsinformation
Annons-ID
26019233
Uppdaterad
25 augusti 2026, 11:39
Om informationen i den här annonsen
Beskrivningen, priset och bilderna i den här annonsen kommer från säljaren. Tekniska specifikationer och andra uppgifter kommer från säljaren eller från tredje part, bland annat tillverkaren och offentliga register.
Tekniska data kan beskriva den allmänna specifikationen för den här modellen och årsmodellen och behöver inte stämma med den exakta specifikationen för det som säljs. Utrustning och skick kan skilja sig åt mellan enskilda exemplar. Uppgifterna kan vara ofullständiga, inaktuella eller felaktiga.
När uppgifter om förbrukning, räckvidd, kapacitet eller prestanda anges är dessa riktvärden baserade på standardiserade tester. De faktiska värdena varierar beroende på skick, last och användning.
Vi rekommenderar att du stämmer av de uppgifter som är viktiga för dig med säljaren innan du köper.