Gå till annonsen

Du är här

Bil och husvagn/Bilar/Ford/Transit Connect
Säljs av Hedin Automotive Ford Segeltorp

Bildgalleri

(1/9)
Segeltorp

Ford connect

Skåp Limited 1.5 L2 PHEV Automat DEMOBIL

Modellår

2026

Miltal

450 mil

Växellåda

Automatisk

Drivmedel

Plug-in Bensin

Pris

518 250 kr

(414 600 kr exkl. moms)

Återförsäljarens uppgifter

Hedin Automotive Ford Segeltorp

Se org.nr på Allabolag.se,

5+ år på Blocket

,Smista Allé 34, 141 74 SEGELTORP,Till handlarens butikssida,Visa handlarens 79 annonser

Användbara länkar

Fem tips innan du kontaktar säljaren

Beskrivning

Välkommen till Hedin Automotive Ford Segeltorp.

Vi hjälper dig med allt kring ditt bilköp från att hitta drömbilen till att välja rätt finansiering. För mer information gällande detta fordon kontakta oss på Hedin Automotive Ford Segeltorp eller info.fordsegeltorp @ hedinautomotive.se.

Billån: Billån
6011 kr/mån inkl moms

* Månadskostnaden är ett exempel och baseras på Billån med 36 månaders löptid, 20.00% (103,650 kr) kontantinsats, 50.00% restskuld samt 5.95% rörlig ränta. Uppläggnings- och aviavgift tillkommer. Missa inte att man har möjlighet att göra avdrag på räntan under rätt förutsättningar.

Att låna kostar pengar!

Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.

Specifikationer

Märke
Ford
Modell
Transit Connect
Modellår
2026
Biltyp
Skåpbil
Drivmedel
Plug-in Bensin
Effekt
116 Hk
Motorvolym
1,5 L
Miltal
450 mil
Växellåda
Automatisk
Max trailervikt
1 400 kg
Drivhjul
Framhjulsdrift
Säten
2
Färg
Vit
Färgbeskrivning
White
Bilens plats
Sverige
Avgiftsklass
Transportbil
Registreringsnummer
ULL27C
Chassinummer
WF0CXXSK9TX014178
Registreringsdatum
2026-03-04
Försäljningsform
Begagnad bil till salu

Utrustning

  • Dragkrok, fast
  • Frozen white
  • Golvinklädnad I trä I

Plats

Smista Allé 34, 14174 Segeltorp
Informationscirkel
För att visa kartan måste du först acceptera marknadsföringscookies. Du kan behöva ladda om sidan efteråt.

Hedin Automotive Ford Segeltorp

Vi är ett fullserviceföretag, det betyder att vi säljer och servar allt från minsta personbil till största lastbil. Här hittar du både begagnade och nya bilar. Vi jobbar hårt för att du skall bli nöjd med ditt bilköp! Vi kan erbjuda dig en rad olika tjänster, så som Rulla ut-försäkring, finansiering, delbetalning på service och reservdelar med hjälp av Hedin-kortet m.m. Vår personal står redo att hjälpa dig med dina frågor, så tveka inte att ringa eller komma in på ett besök!Vår storlek borgar för din trygghet. Ni är hjärtligt välkomna att besöka oss på någon av våra 58 anläggningar runt om i Sverige. Hedin Bil är belägna från Uppsala/Stockholm i norr till Trelleborg/Malmö i söder. Varmt välkommen in till oss!
Till handlarens butikssida

Adress

,Smista Allé 34, 141 74 SEGELTORP

Länkar

  • ,Visa handlarens 79 annonser
  • ,Besök hemsidan,
Org.nr: 556281-3617·Se på Allabolag.se,

Annonsören har åtagit sig att endast publicera annonser i enlighet med tillämplig lagstiftning.

Annonsinformation

Annons-ID

22653447

Uppdaterad

24 april 2026, 17:01

Anmäl annons

Annonsen kan vara ofärdig. Fullständig information om försäljningen och upplysningar i enlighet med upplysningsplikten kan fås direkt från säljaren.

Ford
Ford Transit Connect