Gå till annonsen

Du är här

Båt/Båtplatser sökes

Bildgalleri

(1/1)
Göteborg

Önskar hyra båtplats 4 -5 veckor i Juni Juli

Pris

1 000 kr

Kontakta säljaren

Användbara länkar

Tips för en trygg båtaffär

Beskrivning

Står din båtplats tom flera veckor nu i Sommar? Skall du på långtur? Vi söker en båtplats att hyra i nån hamn norr om Marstrand och upp till Kungshamn att ha som bas för en sommar i sköna Bohuslän. Vi önskar helst hyra 3-5 veckor från t ex  Midsommar och hela Juli ut.

T ex Nordön, Bockholmen, Mossholmen, Skärhamn, Ängeviken, Björholmnen, Strana, Rögårdsvik, Skuteviken, Grundsund, Fiskebäckskil, Lysekil, Basteviksholmen, Bohus-Malmön, Hasselösund.

Bra om det finns gratis parkering, vatten o el o inte jättelångt till en affär. Ju mysigare hamn desto bättre för ibland är det gott att bryggsegla.

Vår segelbåt är en 38 fotare som är 11.65 lång och 3.55 bred, sticker 2.00 djup. Mast 18.5 meter.

Vår hemmahamn är Vallda Sandö söder om Göteborg. Pris enligt ök men max 1000 kr per vecka, mvh Per-Erik och Camilla

Specifikationer

Bredd
380 cm
Plats
Allt mellan Marstrand och Kungshamn
Försäljningsform
Önskas köpa

Plats

41475 Göteborg
Informationscirkel
För att visa kartan måste du först acceptera marknadsföringscookies. Du kan behöva ladda om sidan efteråt.

Annonsinformation

Annons-ID

22294917

Uppdaterad

12 april 2026, 10:50

Anmäl annons

Annonsen kan vara ofärdig. Fullständig information om försäljningen och upplysningar i enlighet med upplysningsplikten kan fås direkt från säljaren.