Bildgalleri
Lynx Commander RE 900 ACE Turbo R
2027
Inte specificerat
Inte specificerat
Inte specificerat
Pris
268 900 kr
Beskrivning
*OBS, Skotern på bild är använd.
Commander RE är en kraftfull crossover-snöskoter som osar av styrka och briljerar på led, i djupsnö och vid tungt dragarbete. EasyRide+-boggifjädring, snabbjusterbara KYB PRO EA-3 Kashima-stötdämpare och en Rotax® 900 ACE Turbo R-motor på 180 hk levererar enastående prestanda.
EasyRide+ boggifjädring
KYB PRO 36 EA-3 R Kashima / KYB PRO 46 EA-3 Kashima / KYB PRO 46 EA-3 R Kashima stötdämpare
44 mm PowderMax drivband
Premium LED strålkastare
Vändbart stänkskydd
Fyrkolvsbroms
Justerbart bromshandtag
10.25" pekskärm
Northbike har fordon i både Umeå och Sundsvall. Kontakta därför gärna alltid en säljare innan du besöker butiken för att säkerställa i vilken av butikerna som fordonet finns. Vi hjälper dig med finansiering! Vi byter in alla typer av fordon. We have defended freedom since 1965. Dream it live it.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Specifikationer
- Skick
- Begagnad
- Märke
- Lynx
- Modell
- Commander RE 900 ACE Turbo R
- Modellår
- 2027
- Typ
- Snöskoter
- Drivmedel
- Bensin
Northbike Sundsvall
Annonsören har åtagit sig att endast publicera annonser i enlighet med tillämplig lagstiftning.
Annonsen kan vara ofärdig. Fullständig information om försäljningen och upplysningar i enlighet med upplysningsplikten kan fås direkt från säljaren.