Gå till annonsen

Du är här

Båt/Båtar/Beneteau
Säljs av Båtagent

Bildgalleri

(1/17)

Beneteau Monte Carlo 32 open

Beneteau

Modellår

2008

Längd

33 fot

Motortyp

Inte specificerat

Säten

Inte specificerat

Pris

937 926 kr

Återförsäljarens uppgifter

Båtagent

Se org.nr på Allabolag.se,

5+ år på Blocket

,Backegårdsvägen 4, 459 30 Ljungskile,Till handlarens butikssida,Visa handlarens 100 annonser
Se annonsen på säljarens sida,

Användbara länkar

Tips för en trygg båtaffär

Beskrivning

Snygg och välutrustad 32-fots Beneteau som har använts av en familj sedan nystart. Båten är från 2008 men användes första gången 2010.
Båten har alltid förvarats i ett uppvärmt garage och har en dokumenterad historik av regelbundet underhåll.
Skrovet målades 2019 och är i utmärkt skick. Även kapelltygerna byttes ut mot nya 2020.
Båtens värmare är också utrustad med en ventilationsfunktion, vilket ökar komforten i sommarvärmen.
En detaljerad utrustningslista och underhållshistorik finns tillgänglig hos mäklaren.
Båten finns tillgänglig för visning i ett uppvärmt garage i Ekenäs under vintersäsongen och i Brändö, Helsingfors under sommarsäsongen. Tveka inte att kontakta oss om du vill höra mer.

Daniel Franck
+358 50 386 1401
daniel @ batagent.fi

Specifikationer

Märke
Beneteau
Modellår
2008
Typ
Kabinbåt
Längd i fot
33 fot
Längd i cm
1 000 cm

Plats

11351 Stockholm
Informationscirkel
För att visa kartan måste du först acceptera marknadsföringscookies. Du kan behöva ladda om sidan efteråt.

Båtagent

Båtagent mäklar segel -och motorbåtar i Sverige, Danmark, Finland och Spanien. Vi sätter våra kunder i fokus och hjälper dig att köpa eller sälja din båt och inget annat. Utan favorisering av vissa märken, nybåtsförsäljining och marinor etc. kan vi satsa allt på att tryggt och smidigt förmedla just din affär. Några av fördelarna med Båtagent: - Full tillgång till båten under försäljningen - Hjälp med hela försäljningen från fotografering till kontraktsskrivning - Erfarna och välutbildade mäklare inom båtliv och sjöfart - Brett kontaktnät samt hjälp med finansiering, försäkring och besiktning - Över 40 000 unika besökare på Båtagent.se varje månad Vi på Båtagent genomför bara schemalagda visningar med seriösa intressenter. Vill du ha tips och råd om hur du på bästa sätt säljer din nuvarande båt eller köper din nästa drömbåt? Hör gärna av dig till oss så hjälper vi dig. Vi ser till att din nästa båtaffär blir så lyckad som möjligt och maximerar resultatet.
Till handlarens butikssida

Adress

,Backegårdsvägen 4, 459 30 Ljungskile

Länkar

  • ,Visa handlarens 100 annonser
  • ,Besök hemsidan,
Org.nr: 559115-7564·Se på Allabolag.se,

Annonsören har åtagit sig att endast publicera annonser i enlighet med tillämplig lagstiftning.

Annonsinformation

Annons-ID

20963092

Uppdaterad

19 februari 2026, 14:38

Anmäl annons

Annonsen kan vara ofärdig. Fullständig information om försäljningen och upplysningar i enlighet med upplysningsplikten kan fås direkt från säljaren.

Beneteau
Kabinbåt