Gå till annonsen

Du är här

Bil och husvagn/Bilar/Nissan/Juke
Säljs av Hedin Automotive Nissan Mölndal

Bildgalleri

(1/13)

Nissan Juke

DIG-T 114HP 7DCT Acenta PL Fr: 3295kr/mån

Modellår

2025

Miltal

0 mil

Växellåda

Automatisk

Drivmedel

Bensin

Pris

265 000 kr

(212 000 kr exkl. moms)

Återförsäljarens uppgifter

Hedin Automotive Nissan Mölndal logo

Hedin Automotive Nissan Mölndal

Se org.nr på Allabolag.se,
,Flöjelsbergsgatan 24, 431 02 MÖLNDAL,Till handlarens butikssida,Visa handlarens 97 annonser

Användbara länkar

Fem tips innan du kontaktar säljaren

Beskrivning

Välkommen till Hedin Automotive Nissan Mölndal.

Just nu ingår 3 års fri service vid köp och billån.

Privatleasing 36 mån/3000 mil:
Vinterhjul ingår just nu i privatleasingen.
Lägg till metallic lack från: +140-170kr/mån

Välkommen till Hedin Automotive Nissan Mölndal.

Vi hjälper dig med allt kring ditt bilköp från att hitta drömbilen till att välja rätt finansiering. För mer information gällande detta fordon kontakta oss på Hedin Automotive Nissan Mölndal eller william.albinsson @ hedinautomotive.se.

Vi hjälper dig med allt kring ditt bilköp från att hitta drömbilen till att välja rätt finansiering. För mer information gällande detta fordon kontakta oss på Hedin Automotive Nissan Mölndal eller info.nissan @ hedinautomotive.se.

CO2-utsläpp (WLTP): 139.00 g/km

Blandad förbrukning (WLTP): 61.00 l/100 km

Billån: Billån
2737 kr/mån inkl moms

* Månadskostnaden är ett exempel och baseras på Billån med 36 månaders löptid, 20.00% (53,000 kr) kontantinsats, 55.00% restskuld samt 5.95% rörlig ränta. Uppläggnings- och aviavgift tillkommer. Missa inte att man har möjlighet att göra avdrag på räntan under rätt förutsättningar.

Finansiell leasing: Finansiell leasing
2561 kr/mån exkl moms
36 månader, 1,500 mil

DNB Finans: Månadskostnaden är ett exempel och baseras på 36 månader, första förhöjd avgift på 20%, 50% restvärde, 1,500 mil/år. 6.95 ränta.
*Uppläggnings- och administrationsavgift tillkommer med 595 kr resp. 55 kr. Leasing gäller för näringsidkare och kan inte kombineras med andra avtal eller erbjudanden. Notera: förändringar i den underliggande räntan kan komma att påverka månadskostnaden.

Att låna kostar pengar!

Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.

Specifikationer

Märke
Nissan
Modell
Juke
Modellår
2025
Biltyp
SUV
Drivmedel
Bensin
Effekt
114 Hk
Miltal
0 mil
Växellåda
Automatisk
Färgbeskrivning
Grey
Bilens plats
Sverige
Avgiftsklass
Personbil
Registreringsnummer
QNZ914
Chassinummer
ACE3AB40-52EB-40A
Försäljningsform
Ny bil till salu

Utrustning

  • Android Auto
  • Apple CarPlay
  • Förarassistans
  • Avåkningsvarnare
  • Backkamera
  • Backstartshjälp
  • Bluetooth
  • Bromsassistans
  • Elhissar (Fram och Bak)
  • Euro 6
  • Euro NCAP 5
  • Fartbegränsare
  • Farthållare
  • Handbroms (elektronisk)
  • Isofix
  • Klädsel (tyg)
  • Kollisionsvarning
  • Aluminiumfälgar
  • Ljussensor
  • Regnsensor
  • Röststyrning
  • Uppvärmda säten, fram
  • Skyltigenkänning
  • Start-/stoppfunktion
  • Trötthetsvarnare
  • USB-uttag

Plats

Flöjelsbergsgatan 24, 43102 Mölndal
Informationscirkel
För att visa kartan måste du först acceptera marknadsföringscookies. Du kan behöva ladda om sidan efteråt.
Hedin Automotive Nissan Mölndal logo

Hedin Automotive Nissan Mölndal

Utmed Mölndalsvägen i Göteborg hittar du vår kompletta fullserviceanläggning för Nissan. Vår välutbildade och engagerade personal tar alltid väl hand om dig och din bil. Vi säljer följande märken Vi säljer och servar alla Nissan person- och lätta transportbilar. Självklart har vi alltid nya Nissan-bilar hemma för dig som vill provköra. Reperationer & service Vi utför reparationer och service för Nissan personbilar, och även för NV200, Townstar och Navara samt pickuper av märke Nissan och Isuzu. Vi erbjuder ävensmart med modern lackering, ackrediterade av Swedac för efterbesiktning, “släcka tvåor”, (SBP) samt service av klimatanläggingar (AC). Vi är dessutom stolta över att vara IF-certifierade. Du är också välkommen att göra ett besök i våra välsorterade reservdelsbutiker, där har vi de tillbehör eller reservdelar du söker.
Till handlarens butikssida

Adress

,Flöjelsbergsgatan 24, 431 02 MÖLNDAL

Länkar

  • ,Visa handlarens 97 annonser
  • ,Besök hemsidan,
Org.nr: 556061-3456·Se på Allabolag.se,

Annonsören har åtagit sig att endast publicera annonser i enlighet med tillämplig lagstiftning.

Annonsinformation

Annons-ID

19215375

Uppdaterad

16 januari 2026, 15:49

Anmäl annons

Annonsen kan vara ofärdig. Fullständig information om försäljningen och upplysningar i enlighet med upplysningsplikten kan fås direkt från säljaren.

Nissan
Nissan Juke