Säljs av Claessons Motor AB
Bildgalleri
Suzuki GSX-8TT
Modellår
2026
Miltal
Inte specificerat
Motorvolym
776 cc
Effekt
83 Hk
Pris
121 900 kr
Beskrivning
GSX8TT GSX 8TT GSX-8
Specifikationer
- Skick
- Ny
- Märke
- Suzuki
- Modell
- GSX-8TT
- Modellår
- 2026
- Typ
- Touring
- Drivmedel
- Bensin
- Effekt
- 83 Hk
- Motorvolym
- 776 cc
- Registreringsnummer
- QOC318
Utrustning
- 3 körlägen
- ABS
- Antispinn
- quickshifter upp/ner
- sitthöjd 810mm
- Suzuki Clutch Assist System
- tankvolym 14l

Claessons Motor AB
Claessons Motor är återförsäljare för Honda, Suzuki, Ducati, BMW, KTM, Polaris och Indian. Med sju fabrikat under samma tak erbjuder vi stor valmöjlighet. Vi har alltid flera olika demohojar hemma. Ring och kolla om vi har just din favorithoj för provkörning.
På vår stora tillbehörsavdelning säljer vi tillbehör, reservdelar och personlig utrustning av ledande fabrikat. I vår auktoriserade och moderna verkstad utför vi service och reparationer.
Vi är en av Sveriges största Polaris ATV-handlare. Vi har ett stort tillbehörssortiment och ett kunnande utöver det vanliga.
Öppettider:
Måndag - fredag: 10-18
Lördag: 10-14
Annonsören har åtagit sig att endast publicera annonser i enlighet med tillämplig lagstiftning.
Annonsen kan vara ofärdig. Fullständig information om försäljningen och upplysningar i enlighet med upplysningsplikten kan fås direkt från säljaren.