Bildgalleri
REWOLT tandskopor/bergskopor byggd efter önskemål
Inte specificerat
Inte specificerat
Inte specificerat
Inte specificerat
Vill du hjälpa oss att göra den här webbplatsen ännu bättre? Delta i en kort onlineintervju och få ett presentkort på 400 kr.
Beskrivning
Kontakta oss på Rewolt Heavy Equipment!
Ni får själva vara med och tycka till och anpassa skopans design och utformning så den blir som ni tänkt er och lämpar sig för era behov.
Skoporna kan extra utrustas med valfria slitdelar så som: gavelskydd, hälskydd, segment m.m
Vi bygger våra skopor i Hardox 500 TUF, som är SSAB:s senaste generation slitstål. Hardox 500 TUF är cirka 30-40% slitstarkare än Hardox 450. Våra skopor håller därför ännu bättre!
Vi kan bygga skopor för grävmaskiner 1-300 ton.
Vi säljer direkt mot slutkund och på så vis kan vi hålla nere priserna utan att tumme på kvalitén.
Intresserad? Hör av dig till oss!
info @ rewolt.se
063-554-1-554
Bergskopa, tandskopa, S80, SMP105, hardox, HD, XHD, Rewolt, revolt, skopor, redskap, berg, kross, entreprenad,
Specifikationer
- Fordonsgrupp
- Grävmaskin
Plats
Rewolt Heavy Equipment
Annonsören har åtagit sig att endast publicera annonser i enlighet med tillämplig lagstiftning.
Annonsinformation
Annons-ID
18376656
Uppdaterad
3 mars 2026, 07:34
Annonsen kan vara ofärdig. Fullständig information om försäljningen och upplysningar i enlighet med upplysningsplikten kan fås direkt från säljaren.