Gå till annonsen

Du är här

Bil och husvagn/Bilar/Toyota/Yaris
Säljs av Bil AB Sandström & Ljungqvist

Bildgalleri

(1/10)

Toyota Yaris

Hybrid 1,5 130hk 5dr Style

Modellår

2024

Miltal

2 969 mil

Växellåda

Automatisk

Drivmedel

Hybrid bensin

Totalt pris

284 000 kr

Återförsäljarens uppgifter

Bil AB Sandström & Ljungqvist logo

Bil AB Sandström & Ljungqvist

Se org.nr på Allabolag.se,
,Chaufförvägen 15, 831 48 ÖSTERSUND,Till handlarens butikssida,Visa handlarens 20 annonser

Användbara länkar

Fem tips innan du kontaktar säljaren

Beskrivning

eCall och fjärrstyrda funktioner via app är beroende av 2G-/3G-anslutning. Enligt senast tillgängliga information kommer dessa nät att vara avvecklade i slutet av 2027, vilket innebär att dessa funktioner då inte längre kan användas., Fönsterhissar elmanövrerade med klämskydd,Parkeringssensorer fram intelligenta med automatbroms,Aktivt krockskyddssystem med väjningsassistans (detektion av fotgängare cyklister och stillastående fordon),Reservhjulet ersatt av reparationskit,Krockkuddar förare och passagerare sidan,Låsningsfria bromsar (ABS) med elektronisk bromskraftsfördelning (EBD),Aktivt krockskyddssystem (PCS) med fotgängar- och cyklistdetektion

Specifikationer

Märke
Toyota
Modell
Yaris
Modellår
2024
Karosseri
Halvkombi 5-dörrar
Drivmedel
Hybrid bensin
Effekt
132 Hk
Motorvolym
1,5 l
Miltal
2 969 mil
Växellåda
Automatisk
Max trailervikt
450 kg
Drivhjul
Tvåhjulsdriven
Säten
5
Färg
Blå
Färgbeskrivning
Blå
Bilens plats
Sverige
Avgiftsklass
Personbil
Registreringsnummer
UDA89R
Chassinummer
YARKFAF3X00005412
Registreringsdatum
2024-06-04
Försäljningsform
Begagnad bil till salu

Utrustning

  • Adaptiv farthållare
  • Antisladdsystem
  • Bluetooth
  • Centrallås
  • Dimljus LED
  • Farthållare aktiv Plus (ACC)
  • Farthållare justerbar (ASL)
  • Framsäten eluppvärmda
  • Helklädda lädersäten
  • Kombinationsljus bak LED
  • Krockkuddar sidogardiner
  • Mörktonade rutor
  • Ratt eluppvärmd
  • Regnsensor
  • Smart Entry/Start
  • Smartphone Integration
  • Trådlös mobiltelefonladdare (Qi)
  • USB-C uttag fram
  • Vinterhjul med dubb

Plats

83131 Östersund
Informationscirkel
För att visa kartan måste du först acceptera marknadsföringscookies. Du kan behöva ladda om sidan efteråt.
Bil AB Sandström & Ljungqvist logo

Bil AB Sandström & Ljungqvist

Om Sandström & Ljungqvist Tänk tillbaka. Vi har alltid funnits. Åtminstone så länge du kan dra dig till minnes. Först sålde företaget Chevrolet under många år. Stora rejäla, imponerande "Amerikanare". När tyska bilar bröt den amerikanska dominansen blev Opel vårt huvudmärke. Idag när japansk produktutveckling leder bilbranschen är vi glada att representera Toyota. Alltsedan starten har Sandström & Ljungqvist stått för hög kvalitet, god service och omtanke om kunden. Vårt synsätt är att varje affär är början till nästa. Nöjda kunder återkommer - det har företagets åttio år lärt oss - ett förhållningssätt som i högsta grad är levande. Vi är ett fullserviceföretag med alla tjänster i egen regi; försäljning, reservdelar, serviceverkstad samt plåtverkstad hos BilplåtCenter i Östersund AB. Sedan mars 2005 finns vi i nya ändamålsenliga lokaler i Odenskog. I samband med flytten blev vi miljöcerifierade enligt standarden ISO 14001. Miljötänket sträcker sig i och med detta från våra bilfabriker ut till dig som slutlig kund. Välkommen till Sandström & Ljungqvist!
Till handlarens butikssida

Adress

,Chaufförvägen 15, 831 48 ÖSTERSUND

Länkar

  • ,Visa handlarens 20 annonser
  • ,Besök hemsidan,
Org.nr: 556202-5725·Se på Allabolag.se,

Annonsören har åtagit sig att endast publicera annonser i enlighet med tillämplig lagstiftning.

Annonsinformation

Annons-ID

17945956

Uppdaterad

27 november 2025, 02:27

Anmäl annons

Annonsen kan vara ofärdig. Fullständig information om försäljningen och upplysningar i enlighet med upplysningsplikten kan fås direkt från säljaren.

Toyota
Toyota Yaris