Gå till annonsen

Du är här

Båt/Båtar/Bayliner
Säljs av Marin & Fritid Örebro Aspholmen

Bildgalleri

(1/8)

Bayliner VR5 CUDDY + Mercruiser 4,5L 250hk -2023

Bayliner

Modellår

Inte specificerat

Längd

Inte specificerat

Motortyp

Inte specificerat

Säten

Inte specificerat

Pris

799 900 kr

Återförsäljarens uppgifter

Marin & Fritid Örebro Aspholmen

Se org.nr på Allabolag.se,
,Aspholmsvägen 3, 702 27 ÖREBRO,Till handlarens butikssida,Visa handlarens 90 annonser
Se annonsen på säljarens sida,

Användbara länkar

Tips för en trygg båtaffär

Beskrivning

Bayliner VR5 Cuddy Cabin är en uppföljare till den öppna VR5 Bowridern men nu med en rymlig kabin. Tack vare att båten är utrustad med inombordsmotor så får du en riktigt stor badplattform för bad och vattensport samt ett stort soldäck ovanpå motorrummet. Cockpit har en rymlig L-soffa, separat förarstol och plats för bord. Stuvutrymme för vattenskidor etc i durken. Mellan badplattformen och cockpit är en bred nedsänkt passage. Kabinen är ljus och rymlig med gott om plats för två personer att övernatta. Plats för kemtoa finns.

Fakta:
Båtens Årsmodell: 2023
Motorns Årsmodell: 2023
Status: Ny
Längd: 6,23 M
Bredd: 2,40 M
Vikt: 1.542 kg
Antal personer: 8 st
Intern tank: 132 L
Motorstorlek: 250 hk 4,5 L
Motorfabrikat: Mercruiser

Båten är utrustad med följande:
¤ Simrad 9 tums gps & ekolod
¤ Länspump
¤ Tuta
¤ Motorrumsfläkt
¤ Sol-dynsats
¤ Löstagbara mattor
¤ diskho med kran
¤ Teakbord i akter
¤ Akterdusch
¤ Badplattform
¤ Inbyggd tank
¤ CE Märkning
¤ Dynsats akter
¤ Dynsats för
¤ Mugghållare
¤ Tvåfärgad skrovsida
¤ Lanternor
¤ Brandsläckare
¤ Huvudströmbrytare
¤ Självläns
¤ Badstege
¤ Rymliga stuvfack
¤ Vattenskidkrok
¤ Svart skrov med röd tape
¤ Körkapell
¤ Hamnkapell
¤ Stereo
¤ potta potti (portabel toalett)
¤ Bottenmålad
¤ Eva-durk

Den distinkta stylingen och rymligheten av Bayliners VR-serie har expanderat till en slående ny overnighter i den nya VR5 Cuddy. Sovplats för 2 personer och dörren till ruffen har gjutitis i trappform som bidrar till enklare åtkomst till framdäcket genom den öppningsbara sportvindrutan. Bayliner har verkligen tänk igenom designen på denna båt som har lett till mer användbart utrymme i båten och en integrerad badplattform. Den genomtänkta designen har lett till 2 meter med användbart utrymme och detta märks av så fort man kliver på båten, gå ombord och ni kommer förstå vad vi menar!

Specifikationer

Skick
Begagnad
Märke
Bayliner
Typ
Bowrider

Plats

70227 Örebro
Informationscirkel
För att visa kartan måste du först acceptera marknadsföringscookies. Du kan behöva ladda om sidan efteråt.

Marin & Fritid Örebro Aspholmen

Vi erbjuder ett stort utbud av båtar, Cross / Enduro, MC, fiske, reservdelar och tillbehör. Här finner du det mesta för en trevlig, spännande och njutningsfull fritid oavsett om du vill vara på torra land eller till sjöss. Vår 2000 kvm stora visningshall är öppen 6 dagar i veckan och fylld med alla fritidsartiklar du kan tänkas behöva! Vi jobbar även med begagnade varor och tar såklart inbyten av alla olika slag. Vi ses på Aspholmen! Öppettider: Måndag-fredag: 09:00-18:00 Lördag: 10:00 - 14:00 Söndagar: Stängt
Till handlarens butikssida

Adress

,Aspholmsvägen 3, 702 27 ÖREBRO

Länkar

  • ,Visa handlarens 90 annonser
  • ,Besök hemsidan,
Org.nr: 556353-9096·Se på Allabolag.se,

Annonsören har åtagit sig att endast publicera annonser i enlighet med tillämplig lagstiftning.

Annonsinformation

Annons-ID

17110551

Uppdaterad

13 november 2025, 21:41

Anmäl annons

Annonsen kan vara ofärdig. Fullständig information om försäljningen och upplysningar i enlighet med upplysningsplikten kan fås direkt från säljaren.

Bayliner
Bowrider