Säljs av Arvika Autobrothers HB
Bildgalleri
KTM Duke 690
Modellår
2012
Miltal
2 267 mil
Motorvolym
Inte specificerat
Effekt
68 Hk
Pris
39 000 kr
Beskrivning
Besiktad till 2026-07-31
Går fint det finns servicebok samt kvitton på allt som är gjort sens ny.
Finansiering från 0:/kontant och 700:/månaden
Går fint det finns servicebok samt kvitton på allt som är gjort sens ny.
Finansiering från 0:/kontant och 700:/månaden
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Specifikationer
- Skick
- Begagnad
- Märke
- KTM
- Modell
- Duke
- Modellår
- 2012
- Typ
- Annat
- Drivmedel
- Bensin
- Effekt
- 68 Hk
- Miltal
- 2 267 mil
- Registreringsnummer
- MSW813
- Chassinummer
- VBKLDT405CM746582

Arvika Autobrothers HB
Vi är det lilla företaget med den personliga servicen! Vi lägger fokus på bra bilar till bra pris!
Vi är en märkesoberoende handlare som säljer, köper, byter, förmedlar alla bilmärken med stora krav och tveklös historik på bilarna!
Vi tar inte in bilar utan servicebok eller bra historik
Hittar vi inte det du söker?Tala om vad du vill ha så löser vi det genom vårt stora nätverk inom branschen.
Kontakta oss på
0727432110
Mail: info@autobrothers.se
Välkommen in till oss och gör en trygg bilaffär!
Vi samarbetar med Wasa Kredit, ett finansbolag inom länsförsäkringsgruppen. Wasa Kredit erbjuder finansieringstjänster till både företag och privatpersoner inom leasing, hyra och avbetalning samt lån och kontokortskrediter till privatpersoner. Wasa Kredits affärsidé handlar om att jobba snabbt, enkelt och med ett personligt engagemang för dig som kund. Det betyder bland annat enkla, tydliga rutiner och att du får ett snabbt kreditbesked.
Annonsören har åtagit sig att endast publicera annonser i enlighet med tillämplig lagstiftning.
Annonsen kan vara ofärdig. Fullständig information om försäljningen och upplysningar i enlighet med upplysningsplikten kan fås direkt från säljaren.