Gå till annonsen

Du är här

Bil och husvagn/Bilar/Skoda/Octavia
Säljs av Möller Bil Örebro Skoda / CUPRA / Seat

Bildgalleri

(1/3)

Skoda Octavia

Combi Selection 1,5 TSI 116 HK 6 vxl

Modellår

2026

Miltal

Inte specificerat

Växellåda

Manuell

Drivmedel

Bensin

Pris

351 000 kr

(280 800 kr exkl. moms)

Återförsäljarens uppgifter

Möller Bil Örebro Skoda / CUPRA / Seat logo

Möller Bil Örebro Skoda / CUPRA / Seat

Se org.nr på Allabolag.se,
,Ozongatan 1, 703 74 Örebro,Till handlarens butikssida,Visa handlarens 44 annonser

Användbara länkar

Fem tips innan du kontaktar säljaren

Beskrivning

Nya Skoda Octavia Combi Selection med 1, 5 TSI 116 HK bensinmotor och manuell växellåda från 351.000:-.

Bilen är utrustad med bland annat utfällbar dragkrok, parkeringvärmare, eluppvärmd framruta, virtual cockpit digital hastighet -och varvräknare, front assist med varning och broms för fordon, adaptiv farthållare och eluppvärmd ratt m.m.

Kontakta oss för mer information.

Dino Dzinic 019-205583, Dino.dzinic @ mollerbil.se
Alfred Tell 019-205563, Alfred.tell @ mollerbil.se

Välkommen!

Specifikationer

Märke
Skoda
Modell
Octavia
Modellår
2026
Karosseri
Kombi
Drivmedel
Bensin
Effekt
116 Hk
Växellåda
Manuell
Färgbeskrivning
Vit
Bilens plats
Sverige
Avgiftsklass
Personbil
Försäljningsform
Begagnad bil till salu

Utrustning

  • 17" LM fälgar
  • Filhållningsassistent
  • fotgängare och cyklister
  • ljus -och rengsensor
  • smartlink

Plats

70361 Örebro
Informationscirkel
För att visa kartan måste du först acceptera marknadsföringscookies. Du kan behöva ladda om sidan efteråt.
Möller Bil Örebro Skoda / CUPRA / Seat logo

Möller Bil Örebro Skoda / CUPRA / Seat

Möller Bil i Örebro är en del av Möller Bil Sverige som i sin tur ägs av Möller Mobility Group. Ett familjeägt bolag som idag är en av Nordens största bilkoncerner. Möller Bil har ett brett utbud av nya & begagnade bilar. Vi erbjuder skräddarsydda lösningar för dig genom olika finansieringsalternativ samt serviceavtal och mycket annat för ett tryggt bilägande. Möller Bil har serviceverkstäder, skadeverkstäder, däckhotell, erbjuder vindrutebyten, tillbehör och alla typer av tjänster du behöver för din bil. Möller bil Örebro är kvalitets- och miljöcertifierade enligt ISO 9001 & 14001. För aktuella öppettider hänvisar vi till vår hemsida www.mollerbil.se Självklart erbjuder vi alltid provkörning på våra bilar samt att alla bilar kvalitetskontrolleras genom ett test på 122 punkter. Med samtliga bilar medföljer en varudeklaration för din trygghet. Varmt välkommen in eller kontakta oss på telefon eller mail.
Till handlarens butikssida

Adress

,Ozongatan 1, 703 74 Örebro

Länkar

  • ,Visa handlarens 44 annonser
  • ,Besök hemsidan,
Org.nr: 556298-7510·Se på Allabolag.se,

Annonsören har åtagit sig att endast publicera annonser i enlighet med tillämplig lagstiftning.

Annonsinformation

Annons-ID

14579662

Uppdaterad

5 december 2025, 10:14

Anmäl annons

Annonsen kan vara ofärdig. Fullständig information om försäljningen och upplysningar i enlighet med upplysningsplikten kan fås direkt från säljaren.

Skoda
Skoda Octavia