Riddermark Bil - Transportbilscenter Stockholm
Riddermark Transportbilscenter Stockholm
************************************************* -Välkommen till vår ny öppnade transportbilsanläggning. -SVERIGES STÖRSTA TRANSPORTBILSCENTER!! Hos oss hittar du bra, begagnade transportbilar till bästa pris. Våra fordon har en mycket bra ägarhistorik och kommer ofta ifrån banker, finansbolag och enskilda företag. Här hittar du DIN nya transportbil till RÄTT PRIS. Hittar du den inte i vårt lager tar vi fram den åt dig. ALLA PRISER ÄR INKL MOMS! ALLA VÅRA BILAR ÄR LEVERANS KLARA!! Vi erbjuder följande extra tjänster: - Montering av Dragkrok - Montering av Backkamera - Montering av Motorvärmare - 12-36 Månaders garanti Har du inte möjlighet att komma under våra ordinarie öppettider går det bra att ringa och boka tid för visning övrig tid. Eftersom vi har väldigt korta lagertider på våra bilar rekommenderar vi våra kunder att ringa för att kontrollera att fordonet finns kvar innan ni åker till oss. Vill du finansiera bilen genom avbetalning eller leasing så samarbetar vi med DNB om erbjuder förmånliga kostnadsförslag. Kontaktuppgifter: Anläggningen: 08-572 142 64 Mån-Fre 08:00 - 19:00 Lördagar 10:00 - 17:00 Söndagar 10:00 - 16:00 Ring direkt till butiken på: 08-572 142 64 Säljare: Edvin Taheri Tel: 073 511 25 68 edvin.taheri@riddermarkbil.se Anders Jacob Tel: 0766969651 Anders.jacob@riddermarkbil.se Sabri Mathlouthi Tel: 079-067 64 50 sabri.mathlouthi@riddermarkbil.se Matilda Nilsson Tel: 073-534 24 06 matilda.nilsson@riddermarkbil.se Zico Lahijani Tel: 070 698 89 71 zico.Lahijani@Riddermarkbil.se Deniz Polat Tel: 073-526 75 50 deniz.polat@riddermarkbil.se Niko Milovanovic Tel: 073-532 73 89 niko.milovanovic@riddermarkbil.se
Annonser i butiken
327 annonser
140  av totalt 327 annonser
Schibsted logo
Blocket är en del av Schibsted.
Schibsted ansvarar för hanteringen av din data på den här webbplatsen.Läs mer