Riddermark Bil Veddesta - Järfälla
Sveriges största märkesoberoende bilfirma!
********************************************************* Mån-Fre 09:00 - 19:00 Lör-Sön 10:00 - 16:00 OBS! Detta gäller på alla våra anläggningar ********************************************************* Välkommen till vår anläggning med adress Veddestavägen 2. Vi har 6000 kvm yta där vi har ca 300 leveransklara bilar till salu. Hos oss hittar du bra, begagnade bilar till lägsta pris. Våra fordon har en mycket bra ägarhistorik och kommer ofta ifrån banker, finansbolag och enskilda företag. Här hittar du DIN nya bil till RÄTT PRIS. Hittar du den inte i vårt lager tar vi fram den åt dig. Har du inte möjlighet att komma under våra ordinarie öppettider går det bra att ringa och boka tid för visning övrig tid. Eftersom vi har väldigt korta lagertider på våra bilar rekommenderar vi våra kunder att ringa för att kontrollera att fordonet finns kvar innan ni åker till oss. Vill du finansiera bilen genom avbetalning eller leasing så erbjuder vi förmånliga kostnadsförslag via Riddermark finans. Kontaktuppgifter: Anläggningen: 08-590 930 40 Säljare: Sirwan Sabah Tel: 073-530 72 55 sirwan.sabah@riddermarkbil.se Eyyup Erdal Tel: 073-509 74 02 eyyup.erdal@riddermarkbil.se Milos Aleksov Tel: 073-506 96 12 milos.aleksov@riddermarkbil.se Olle Wiklund Tel: 073-535 03 89 olle.wiklund@riddermarkbil.se Petra Rhawi Tel: 076-696 49 47 petra.rhawi@riddermarkbil.se Sivan Younan Tel: 076-319 98 28 sivan.younan@riddermarkbil.se Yasir Eisa Tel: 076-696 49 88 yasir.eisa@riddermarkbil.se Oguzhan Cigel Tel: 070-226 91 42 ogge.cigel@riddermarkbil.se Kendal Morell Tel: 076-696 78 96 kendal.morell@riddermarkbil.se Måns Ringner Tel: 076-696 97 12 mans.ringner@riddermarkbil.se
Annonser i butiken
309 annonser
140  av totalt 309 annonser
Föregående sida