Riddermark Bil Veddesta - Järfälla
Sveriges största märkesoberoende bilfirma!
********************************************************* Mån-Fre 09:00 - 19:00 Lör-Sön 10:00 - 16:00 OBS! Detta gäller på alla våra anläggningar ********************************************************* Välkommen till vår anläggning med adress Kontovägen 5. Vi har 6000 kvm yta där vi har ca 300 leveransklara bilar till salu. Hos oss hittar du bra, begagnade bilar till lägsta pris. Våra fordon har en mycket bra ägarhistorik och kommer ofta ifrån banker, finansbolag och enskilda företag. Här hittar du DIN nya bil till RÄTT PRIS. Hittar du den inte i vårt lager tar vi fram den åt dig. Har du inte möjlighet att komma under våra ordinarie öppettider går det bra att ringa och boka tid för visning övrig tid. Eftersom vi har väldigt korta lagertider på våra bilar rekommenderar vi våra kunder att ringa för att kontrollera att fordonet finns kvar innan ni åker till oss. Vill du finansiera bilen genom avbetalning eller leasing så erbjuder vi förmånliga kostnadsförslag via Riddermark finans. Swish Hos oss på Riddermark Bil kan du nu även betala med Swish. Om du inte har Swish kan du vända dig till din bank för mer information och instruktioner om hur du laddar ner och använder appen. På denna sida hittar du information om hur du laddar ner appen. Via din bank kan du även ändra ditt maxbelopp för betalning. Ändring av maxbeloppet innebär att du under en 2-dagars period kan skicka totalt 150.000kr eller 250.000kr beroende på bank. **Eftersom vi har väldigt korta lagertider på våra bilar rekommenderar vi våra kunder att ringa för att kontrollera att fordonet finns kvar innan ni åker till oss.** Kontaktuppgifter: Anläggningen: 010-330 74 00 Säljare: Sirwan Sabah Tel: 073-530 72 55 sirwan.sabah@riddermarkbil.se Milos Aleksov Tel: 073-506 96 12 milos.aleksov@riddermarkbil.se Petra Rhawi Tel: 076-696 49 47 petra.rhawi@riddermarkbil.se Oguzhan Cigel Tel: 070-226 91 42 ogge.cigel@riddermarkbil.se Max Schjelderup Tel: 076-6984027 max.schjelderup@riddermarkbil.se Valmir Hashani Tel: 079-065 27 19 valmir.hashani@riddermarkbil.se Fredrik Baggås Tel: 073-537 08 55 fredrik.baggas@riddermarkbil.se David Delos Tel: 079-0660534 david.delos@riddermarkbil.se
Annonser i butiken
255 annonser
140  av totalt 255 annonser
Schibsted logo
Blocket är en del av Schibsted.
Schibsted ansvarar för hanteringen av din data på den här webbplatsen.Läs mer