QR Motor AB
Ett personligare bilköp!
Varmt välkommen till vår anläggning i Kungsängen med adress Symmetrivägen 18, 19637 Kungsängen. Vi har ett brett utbud av leveransklara bilar i alla prisklasser i lager för att just du ska kunna hitta den bil du söker. Våra fordon är handplockade ifrån hela Sverige och kommer ifrån företag, finansbolag och privatpersoner. Hos oss hittar du din nya bil till helt rätt pris i en personligare bilaffär. VÅRA PRISER TÅL ATT JÄMFÖRAS! Om du inte skulle hitta den bil du söker efter i vårt lager så hjälper vi dig att ta fram den. Har du inte möjlighet att besöka oss under våra ordinarie öppettider så går det bra att ringa oss och boka tid för visning. Vi är flexibla och anpassar oss till dig som kund. Om du vill finansiera bilen genom avbetalning eller leasing så samarbetar vi med Nordea Finans / Santander som erbjuder förmånlig finansiering. Vi vill att alla våra kunder skall känna sig trygga med sitt köp av bil hos oss och därför erbjuder vi också marknadens bästa garantilösning igenom Solid bilgaranti. *We can assist you with export of all our cars. *We speak Swedish & English *********************************************** Öppettider Mån-Fre 10-19 Lördag: 11-16 Söndagar: 12-16 AVVIKANDE ÖPPETTIDER: *********************************************** Kontaktuppgifter QR Motor AB Adress: Symmetrivägen 18, 19637 Kungsängen Växel: 08-59080400 E-post: info@qrmotor.se Kazum Radhi 076-329 21 24 Kazum@qrmotor.se Försäljning Johannes Jansson 076-329 21 18 Johannes@qrmotor.se Försäljning / Gruppchef Patricia Wilhelmsson 070-370 86 85 Patricia@qrmotor.se Försäljning Jonathan Fernandez 076-307 76 26 Jonathan@qrmotor.se Försäljning Ibrahim Mardini 076-028 35 35 Ibrahim@qrmotor.se Försäljning Alexander Lindberg 070-464 89 90 Alexander@qrmotor.se Försäljning Ali Radhi Ali@qrmotor.se Försäljningschef Joakim Lembäck Joakim@qrmotor.se Ekonomi Inköpsavdelning Inkop@qrmotor.se 08-59080400
Annonser i butiken
279 annonser
201240  av totalt 279 annonser
Schibsted logo
Blocket är en del av Schibsted.
Schibsted ansvarar för hanteringen av din data på den här webbplatsen.Läs mer