QR Motor AB
Ett personligare bilköp!
Varmt välkommen till vår anläggning i Kungsängen med adress Symmetrivägen 18. Vi har ett brett utbud av leveransklara bilar i alla prisklasser i lager för att just du ska kunna hitta den bil du söker. Våra fordon är handplockade ifrån hela Sverige och kommer ifrån företag, finansbolag och privatpersoner. Hos oss hittar du din nya bil till helt rätt pris i en personligare bilaffär. VÅRA PRISER TÅL ATT JÄMFÖRAS! Om du inte skulle hitta den bil du söker efter i vårt lager så hjälper vi dig att ta fram den. Har du inte möjlighet att besöka oss under våra ordinarie öppettider så går det bra att ringa oss och boka tid för visning. Vi är flexibla och anpassar oss till dig som kund. Om du vill finansiera bilen genom avbetalning eller leasing så samarbetar vi med DNB som erbjuder förmånlig finansiering. Vi vill att alla våra kunder skall känna sig trygga med sitt köp av bil hos oss och därför erbjuder vi också marknadens bästa garantilösning igenom Solid bilgaranti. VI TAR NU EMOT FÖRSÄLJNINGSUPPDRAG, VILL DU SÄLJA DIN BIL OCH FÅ BÄTTRE BETALT? KONTAKTA OSS REDAN IDAG! *We can assist you with export of all our cars. *We speak Swedish & English *********************************************** Öppettider Mån-Fre 10-18 Lördag: 11-16 Söndagar: 12-16 AVVIKANDE ÖPPETTIDER: *********************************************** Kontaktuppgifter QR Motor AB Adress: Symmetrivägen 18, 196 37 Kungsängen Växel: 08-590 80 400 E-post: Info@qrmotor.se Johannes Jansson 076-329 21 18 Johannes@qrmotor.se Säljare Kazum Radhi 076-329 21 24 Kazum@qrmotor.se Säljare Simon Hollén 070- 370 86 85 Simon@qrmotor.se Säljare Jonathan Fernandez 076- 3077626 Jonathan@qrmotor.se Säljare Alexander Lindberg 070- 4648990 alexander@qrmotor.se Säljare Ali Radhi 070- 370 86 83 Ali@qrmotor.se Försäljningschef Joakim Lemback 076- 3081405 Joakim@qrmotor.se Admin Firas Radhi Firas@qrmotor.se VD
Annonser i butiken
200 annonser
140  av totalt 200 annonser