Kamux Uppsala
Välkommen till Kamux Uppsala för en förmånligare bilaffär
Kamux är en bilhandlare som enbart koncentrerar sig på begagnade bilar. Idag har Kamux 78 butiker i Sverige, Finland och Tyskland och sålt över 300 000 bilar sedan start. Då vi vill vara en pålitlig partner för våra kunder har vi som mål att kunna erbjuda den bästa övergripande servicen samt ha en tilltalande prissättning. Allt fler kunder väljer idag hemleverans - ett smidigt sätt att köpa en bil! Du gör en trygg bilaffär när du köper bil en från Kamux. För avvikande öppettider besök vår hemsida >> www.kamux.se/kamux-uppsala Telefonnummer: 018-14 20 90 Butikschef: Wilhelm Kilander 070-325 21 51 wilhelm.kilander@kamux.se Säljare: Dennis Gunnarsson 070-325 10 62 dennis.gunnarsson@kamux.se Säljare: Stefan Kvist 072 563 96 06 stefan.kvist@kamux.se Säljare: Johan Wande 070 325 21 71 johan.wande@kamux.se Säljare: Albin Ruuth 073 024 03 12 albin.ruuth@kamux.se Säljare: Malte Landin 070 222 81 01 malte.landin@kamux.se Välkommen till oss i Uppsala för din nästa och mest förmånliga bilaffär!
Annonser i butiken
83 annonser
140  av totalt 83 annonser
Schibsted logo
Blocket är en del av Schibsted.
Schibsted ansvarar för hanteringen av din data på den här webbplatsen.Läs mer