Kamux Jönköping
Välkommen till Kamux i Jönköping
Kamux är en MRF-ansluten bilhandlare som specialiserat sig på begagnade bilar. Sedan starten 2003 i Finland har Kamux öppnat 72 butiker och sålt över 240 000 bilar. Vi erbjuder förmånliga priser, en kundservice utöver det vanliga och om så önskas ordnar vi finansiering, försäkring och hemleverans. Hittar du inte bilen du söker i vår butik i Jönköping står hela vårt sortiment med över 1000 bilar till ditt förfogande. Vänd dig till Kamux om du vill göra en trygg och smidig bilaffär! För avvikande öppettider besök vår hemsida >> www.kamux.se/kamux-jonkoping Telefonnummer: 036-13 20 90 Butikschef: Dino Islamovic 070 600 37 17 dino.islamovic@kamux.se Säljare: Damir Islamovic 070 915 41 13 damir.islamovic@kamux.se Säljare: Staffan Widell 070 325 10 59 staffan.widell@kamux.se Säljare: Pontus Petersson 070 504 59 26 pontus.petersson@kamux.se Säljare: Haris Maunic 076 132 98 08 haris.maunic@kamux.se Transportbilsförsäljare: Josef Yaghi 070 915 46 16 josef.yaghi@kamux.se Transportbilssäljare: Jonas Blomberg 070 915 07 21 jonas.blomberg@kamux.se Välkommen till oss i Jönköping för din bästa bilaffär!
Annonser i butiken
111 annonser
140  av totalt 111 annonser
Föregående sida