DAAL Bil AB
Kompetens, där det behövs som bäst!
Hjärtligt välkomna in till oss på DAAL Bil i Kungsängen. Vi finns på adressen Symmetrivägen 12 med leveransklara bilar till salu i många prisklasser. Hos oss hittar du inte enbart bra bilar, utan dessutom bilar till rätt pris med bra ägarhistorik. Våra fordon granskas noggrant av vår kompetenta personal innan de levereras till oss ifrån finansbolag, enskilda firmor och privatpersoner. Hittar du inte just din bil i vårt lager, hjälper vi dig att ta fram den bil du söker efter dina önskemål. Vi anpassar oss efter dig, skulle du inte ha tid att besöka oss på våra ordinarie öppettider, kan du kontakta någon av våra säljare för en personlig träff när det passar dig. Vi erbjuder förmånliga finansieringsmöjligheter till dig som kund genom avbetalning eller leasing som då sker i samarbete med DNB, Santander, Wasa Kredit eller SVEA. Du som kund ska vara trygg och känna dig säker i ditt köp hos oss därav har vi på DAAL Bil valt att erbjuda dig marknadens främsta garantilösning på ditt bilköp från Solid GARANTI. Vi har kompetensen där det behövs som bäst. ----------------------------------------------------------------------------- Öppettider: Mån-Fre 09-19 Lördag 10-16 Söndag 10-16 Avvikande Öppettider: Julafton - Stängt Juldagen - Stängt Annandag Jul - Stängt Nyårsafton - Stängt Nyårsdagen - Stängt Påskdagen - Stängt Annandag Påsk - Stängt Midsommarafton - Stängt Midsommar - Stängt Vi erbjuder nu hemleverans av bil till hela Sverige. Ring oss på: 08- 551 093 20 för mer information. ▪️Självklart så säkerställer vi dagligen att vår personal är symtomfria för allas säkerhet. ▪️Vår anläggning såväl som fordonen genomgår ingående rutinmässig städning och desinficering dagligen för att förekomma smittspridning. ----------------------------------------------------------------------------- Kontaktuppgifter: DAAL Bil AB Adress: Symmetrivägen 12, 196 37 Kungsängen Epost: info@daalbil.se Delir Faili Försäljning 076-8979000 delir@daalbil.se Louise Ordell Försäljning 073-1566792 louise@daalbil.se Daniel Kemppainen Försäljning 073-4253800 daniel@daalbil.se Gabriel Miko Försäljning 070-4439944 gabriel@daalbil.se Kevin Rehn Inköp 070-4444976 kevin@daalbil.se Lorenzo Darwish Inköpschef 08-551 093 21 lorenzo@daalbil.se Dani Daoud Inköp dani@daalbil.se Alex Rahim alex@daalbil.se Adam Jerjas adam@daalbil.se VI HÄMTAR ER PÅ KUNGSÄNGEN STATION PÅ VARDAGAR
Annonser i butiken
77 annonser
140  av totalt 77 annonser
Schibsted logo
Blocket är en del av Schibsted.
Schibsted ansvarar för hanteringen av din data på den här webbplatsen.Läs mer