CarDeal Örebro AB
Välkommen till CarDeal Örebro AB!
Vi är en MRF-ansluten bilfirma belägen i centrala Örebro! Vi köper, byter och säljer bilar i alla prisklasser. Vårt mål är att du som kund ska känna dig trygg med ditt nya bilköp, därför levereras alla våra bilar med en varudeklaration. Vi erbjuder även garanti i upp till 24 månader. Avbetalning / finansiering kan också ordnas genom Santander - upp till 84 månader, vi kan även ordna avbetalning med 0kr i kontantinsats. Slå oss gärna en signal eller besök oss, då vi alltid har kunnig personal som kan hjälpa er med era frågor. Självklart så tar vi även din bil i inbyte! Säljare/Inköp: Amar Selimovic 073-156 12 50 amar@cardealorebro.se Säljare/Inköp: Daniel Ilic 076-655 00 44 daniel@cardealorebro.se Försäljningschef: Shamoun Aziz 070-224 64 01 shamoun@cardealorebro.se Försäljningschef: Erik Johansson 072-201 08 25 erik@cardealorebro.se Säljare: William Ak 073-803 25 30 william@cardealorebro.se Säljare: Carlos Hanna 073-023 50 90 carlos@cardealorebro.se Säljare: Oscar Jolesjö 073-075 85 48 oscar@cardealorebro.se Öppettider: Måndag-Fredag: 10:00-18:00 Lördag: 10:00-14:00 Övriga tider enligt överenskommelse.
Annonser i butiken
118 annonser
Peugeot 308 SW 1.2 110HK e-THP Active Navigation PDC FÅ MIL
Peugeot 308 SW 1.2 110HK e-THP Active Navigation PDC FÅ MIL
Peugeot 308 SW 1.2 110HK e-THP Active Navigation PDC FÅ MIL
Företag

Bilar · Örebro

Idag 13:27

Varmt välkommen till CarDeal Örebro och våra nyrenoverade lokaler på Filarevägen 9 i Örebro. Här erbjuds ett lager om dryga 100 leveransklara bilar, allt från person- till transportbilar. Våra bilar är kontrollerade och testade, allt för att säkerställa ett tryggt köp för dig som kund. För mer info - ring oss på 019-10 86 60. Få MIL, Få Brukare, Farthållare, Elhissar fram & bak, GPS, Euro 6, Bluetooth, Sätesvärme fram, ISOFIX-fästen bak. Finansiering / Avbetalning kan ordnas, Självklart tar vi även din bil i inbyte. Vi erbjuder även upp till 24 månaders garanti. Öppettider: Mån-Fre 10-18, Lör 10-14. Övriga tider enligt överenskommelse. Välkommen till CarDeal Örebro AB!
124 800 kr
CarDeal Örebro AB
160  av totalt 118 annonser
Blocket är en del av Schibsted marketplaces.
Schibsted News Media AB och Schibsted ASA är ansvarig för dina data på denna sidan.Läs mer