Gå direkt till innehållet

Custom säljes i hela Sverige

3 326 annonser

Custom säljes i hela Sverige

3 326 st
Läs om sorteringen av sökresultatet

Custom · Gävleborg

Idag 09:53

I grunden en Kawasaki Gpz 1100 Unitrak årsmodell 1983, Ganska vulgärt ombyggd till chopper, besiktad och godkänd i detta utförande 2014-09-29 och har varit i trafik sen dess, alla papper från SFRO och så finns kvar, numera skatte- och besiktningsbefriad då den är äldre än 40 år, billig att försäkra också. Galet rolig att köra och helt unik då ombyggnadsstrategin var att så mycket som möjligt av originalutrustningen skulle vara intakt, sänkt bak, men har centraldämpare, så den fjädrar som typ en softtail.
48 000 kr

Custom · Gävleborg

Idag 09:48

Mycket fin, nybesiktigad, nyservad, nytt batteri, tre packväskor. ultraljudtvättad förgasare. Rödmetallic. Fixade inte att föra över foton på hojen till min dator från telefonen men jag jobbar på det.. Reggnr. SZM172. Vid seriöst intresse så kan jag mmsa foton men personligen anser jag att saluobjekt skall upplevas på plats i verkligheten men har man långt till objektet kan foton vara till viss hjälp. En kanonhoj som i skrivande stund har gått strax över 3800 mil.
23 000 kr

Custom · Göteborg

Idag 09:16

Ett tillfälle för den kräsne som vill ha en Speciell å välvårdad å fräck Harley Davidson Breakot Prostreet CVO Samlarhoj i mint condition!! Endast gått 700mil. Sidoflyttad nummerskylt,sänkt bak,nybesiktad,Nyservad på Probike för 8300kr nytt bakdäck,V&H avgassystem som låter grymt gott! Har oreginalpiporna kvar såklart. Dessa hojar Prostreet gjordes endast 2016 å 2017 å finns bara ett fåtal i Sverige. Riktigt fräck hoj som drar blickar! Mycket speciell å fin cvo lack från fabrik i hel svart med en brunaktig marmorerings bord! Måste ses i verkligheten!! Som ny! Ett tillfälle! Mvh Rikard
260 000 kr

Custom · Östergötland

Idag 08:49

säljer nu min Hd sporster glide pågrund av ändrade förhållanden. Den har endast rullat 9 mil. Köpte den 16 maj i år. Reg nr WBU64X För mer info ring 0705814220
188 000 kr

Custom · Dalarna

Idag 08:28

Ägt den sedan den var ny, alltid förvarat motorcykeln i varmgarage. Det sitter ett annat styre och ljuddämpare monterat, original finns kvar. Gjorde 100mila servicen på Lingvalls i Gävle, därefter har jag hållit efter själv med service (olja, filter, kylvätska osv) inför varje säsong. Mätarställning 15342km Regnr: SYA961 Det är en fin motorcykel som är väldigt trevlig att köra.
84 500 kr

Custom · Örebro

Idag 07:13

Hej! Hojen är nybesiktad igår och ska besiktas senast 2027-07-31 igen. Bytt olja och rensad förgasare. Gått 3000mil Nästa år skattebefriad. En lättkörd hoj så bra även för nybörjare såsom för den vana föraren som vill ut och glida. Finns utanför Arboga (Fellingsbro) Pris: 21500kr Tel.076-2918995 MVH/ André
21 500 kr

Custom · Skåne

Idag 02:00

Som rubriken lyder har jag en intruder 1800 classic till salu pga annat köp för egen del. En mycket trevlig hoj med mycket karaktär och det klassiska bottenvridet hos stora cruisers. Jag trodde att jag var killen som ville ha just det där men nu står jag här och behöver mer plats i garaget. Bra att veta om hojen: - Nybesiktad för några veckor sedan. - Öppet luftfilter. - Rensade originalpipor. (Hemmagjorda DB-killers som tagit den genom två besiktningar medföljer) - Omlackerad i matt svart (tidigare vinröd). - Olja och filter behövs. Jag köpte den nyservad och den har rullat strax söder om 200 mil i min ägo (två år). - En nyckel. - Nytt styrlager bytt på verkstad. - Den har gått 2900 mil. - Det är inte en ny motorcykel, den har skavanker men den är på intet sätt trasig eller förstörd. Bra att veta om mig som säljare: - Jag är inte intresserad av byten alls. Varken rakt av eller med pengar mellan. - Jag diskuterar inte priser över Blockets chattfunktion. - Provkörning går bra om man lämnar körkort och eget fordon i pant. Lagd hoj = köpt hoj. Priset är satt med hänsyn till motorcykelns ålder, skick och miltal samt på vilka sätt den är modifierad från original och att tillbehör så som väskor eller sissybar inte medföljer.
49 000 kr

Custom · Stockholm

Igår 19:58

färdigbesiktad, hoj byggd av lillsvenne på Fors choppers, kick start och startmotor,nybyggd, äldre gaffel och hjul,orginal sportster dämpare, kan ev.ta en orginal sportster äldre evo som delbyte,annars PoK,möjligen ge soppapengar för hämtning
120 000 kr

Custom · Jönköping

Igår 18:09

Säljer nu våran Trike pga av tidsbrist. Besiktad till hösten 2026. Sitter en Ford fokus motor på 115hk man växellåda. Släpet bygd av aluminium rymmer det mesta som krävs för bekväm camping. Årlig skatt för några hundralappar o försäkring för dryga tusenlappen. Får köras med B kort.
165 000 kr

Custom · Gävleborg

Igår 17:19

Säljer nu min meanstreak 1600. Fint skick. Går som den ska och är besiktigad. Kardandrift Insprut Vance & hines pipor (orginal medföljer) Sidoväska i skinn medföljer 2600 mil ca Ring eller skicka ett meddelande vid funderingar. Ej byte. Pris: 60000:- Noll-sju-noll 2268332
60 000 kr
160  av totalt 3 326 annonser
Blocket är en del av Vend
Blocket är en del av Vend. Vend är ansvarig för dina data på denna webbplats. Läs mer här