Gå till annonsen

Du är här

Bil och husvagn/Bilar/Smart/#1
Oktagon med utropstecken

Den här annonsen är inte längre tillgänglig

Varan har sålts eller tagits bort från marknaden av säljaren.

Visa andra Smart #1

Bildgalleri

(1/18)
Inaktiv

Smart #1

Pro+ Demobil omg lev inkl 15 000 kr laddning

Modellår

2023

Miltal

950 mil

Växellåda

Automatisk

Drivmedel

El

Pris

329 900 kr

(263 920 kr exkl. moms)

Oktagon med utropstecken

Den här annonsen är inte längre tillgänglig

Säljaren kan inte kontaktas angående detta fordon.

Återförsäljarens uppgifter

Hedin Automotive Akalla logo

Hedin Automotive Akalla

Se org.nr på Allabolag.se,
,Esbogatan 8, 120 64 AKALLA,Till handlarens butikssida,Visa handlarens 878 annonser

Användbara länkar

Fem tips innan du kontaktar säljaren

Beskrivning

Välkommen till Hedin Automotive Akalla.

Kontakta Mikael Schenning för mer information om bilen.
Tel: 08 505 692 32 Mail: mikael.schenning @ hedinautomotive.se
Välkommen in till oss för att provköra eller se utställningsbilarna i hallen.
Besök https://se.smart.com//se för att få all information om modeller och olika färgval mm.

NU HAR VI SATT NER PRISET PÅ VÅR DEMOBIL, SOM INTE RULLAT MER ÄN CA 940 MIL.
BILEN HAR MYCKET UTRUSTNING I PRO+ PAKETET, TEX PANORAMATAK, ELBAKLUCKA, RATTVÄRME, ELJUSTERBARA FRAMSTOLAR MED MINNESFUNKTION, VÄRME I FRAMSTOLARNA, PROPILOT MED ADAPTIV FARTHÅLLARE, KOLLISIONSVARNING, DÖDA VINKELVARNING, NAVIGATION, SNABBLADDNING 150 KW 10-80% CA 30 MIN, REGNSENSOR, HELLO SMART APPEN MED MÖJLIGHET ATT FÖRVÄRMA KUPÉN, AMBIENTBELYSNING, DRAGKAPACITET 1600 KG OCH MYCKET MER.
FINNS FÖR OMGÅENDE LEVERANS HOS OSS I AKALLA.
KOM IN FÖR ATT PROVKÖRA OCH SE BILEN PÅ PLATS.
VÄLKOMMEN!

Billån: Billån
3826 kr/mån inkl moms

* Månadskostnaden är ett exempel och baseras på Billån med 36 månaders löptid, 20.00% (65,980 kr) kontantinsats, 50.00% restskuld samt 5.95% rörlig ränta. Uppläggnings- och aviavgift tillkommer. Missa inte att man har möjlighet att göra avdrag på räntan under rätt förutsättningar.

Finansiell leasing: Finansiell leasing
3189 kr/mån exkl moms
36 månader, 1,500 mil

DNB Finans: Månadskostnaden är ett exempel och baseras på 36 månader, första förhöjd avgift på 20%, 50% restvärde, 1,500 mil/år. 6.95 ränta.
*Uppläggnings- och administrationsavgift tillkommer med 595 kr resp. 55 kr. Leasing gäller för näringsidkare och kan inte kombineras med andra avtal eller erbjudanden. Notera: förändringar i den underliggande räntan kan komma att påverka månadskostnaden.

Specifikationer

Märke
Smart
Modell
#1
Modellår
2023
Karosseri
SUV
Drivmedel
El
Effekt
272 Hk
Miltal
950 mil
Räckvidd (WLTP)

WLTP är ett värde från när bilen var ny. Den faktiska räckvidden måste uppskattas med hänsyn till bilens ålder, miltal, körmönster och väderförhållanden

420 km
Växellåda
Automatisk
Max trailervikt
1 600 kg
Drivhjul
Tvåhjulsdriven
Säten
5
Färgbeskrivning
Black
Bilens plats
Sverige
Avgiftsklass
Personbil
Registreringsnummer
RBC23E
Chassinummer
HESXR1C45PS043701
Registreringsdatum
2024-04-12
Försäljningsform
Begagnad bil till salu

Utrustning

  • Parkreringssensorer fram och bak
  • Ramlösa dörrar
  • CyberSparks LED
  • Uppvärmd framruta
  • 10 tums Head-Up-display
  • Adaptiv farthållare
  • Rattvärme
  • 360° kamera
  • Keyless go
  • Elektriska framsäten
  • Förarstol med minnesfunktion
  • Elmanövrerad baklucka
  • Trådlös laddare
  • Panoramaglastak
  • Digital nyckel
  • DAB Digital radio
  • Förarassistentpaket
  • Förarassistans
  • Elstol passagerare
  • Elstol Förare (med minne)
  • Aluminiumfälgar
  • Dolda dörrhandtag
  • Apple Carplay & Android Auto

Plats

16266 Vällingby
Informationscirkel
För att visa kartan måste du först acceptera marknadsföringscookies. Du kan behöva ladda om sidan efteråt.
Hedin Automotive Akalla logo

Hedin Automotive Akalla

Fiat personbilar, Fiat transportbilar, Nissan, Kia, Subaru, Honda, INEOS, Hongqi, BYD, MG, Fiat, Jeep, Abarth Renault, Dacia, Dodge, Corvette och Alfa Romeo och begagnade bilar. Vi är ett fullserviceföretag, det betyder att vi säljer och servar allt från minsta personbil till största lastbil. Här hittar du både begagnade och nya bilar. Vi jobbar hårt för att du skall bli nöjd med ditt bilköp! Vi kan erbjuda dig en rad olika tjänster, så som prova-på-försäkring, finansiering, delbetalning på service och reservdelar med hjälp av Hedin-kortet m.m. Vår personal står redo att hjälpa dig med dina frågor, så tveka inte att ringa eller komma in på ett besök! Auktoriserad HedinCertified Anläggning, för mer information vänligen besök http://hedinbilcertified.se/ Vår storlek borgar för din trygghet. Ni är hjärtligt välkomna att besöka oss på någon av våra 39 kompletta bilanläggningar i attraktiva lägen från Malmö/Trelleborg i söder till Uppsala och Stockholm i nordöst. Varmt välkommen in till oss! Auktoriserad HedinCertified Anläggning, för mer information vänligen besök http://hedinbilcertified.se/ Vår storlek borgar för din trygghet. Ni är hjärtligt välkomna att besöka oss på någon av våra 39 kompletta bilanläggningar i attraktiva lägen från Malmö/Trelleborg i söder till Uppsala och Stockholm i nordöst. Varmt välkommen in till oss!
Till handlarens butikssida

Adress

,Esbogatan 8, 120 64 AKALLA

Länkar

  • ,Visa handlarens 878 annonser
  • ,Besök hemsidan,
Org.nr: 556944-7492·Se på Allabolag.se,

Annonsören har åtagit sig att endast publicera annonser i enlighet med tillämplig lagstiftning.

Annonsinformation

Annons-ID

13450431

Uppdaterad

27 november 2025, 02:13

Anmäl annons

Annonsen kan vara ofärdig. Fullständig information om försäljningen och upplysningar i enlighet med upplysningsplikten kan fås direkt från säljaren.

Smart
Smart #1