Gå till annonsen

Du är här

Entreprenad- och lantbruksmaskiner/Entreprenad & anläggning/Minigrävare
Oktagon med utropstecken

Den här annonsen är inte längre tillgänglig

Varan har sålts eller tagits bort från marknaden av säljaren.

Visa andra Minigrävare

Bildgalleri

(1/27)
Inaktiv

Bandgrävare med tilrotator Sany SY50U,... via konkursauktion

Modellår

Inte specificerat

CE-märkning

Inte specificerat

Arbetstimmar

Inte specificerat

Vikt

Inte specificerat

Pris

1 kr (inkl. VAT)

Oktagon med utropstecken

Säljaren kan inte kontaktas angående detta fordon.

Återförsäljarens uppgifter

Budi AB logo

Budi AB

Se org.nr på Allabolag.se,
,Linta Gårdsväg 5A, 168 74 Bromma,Till handlarens butikssida,Visa handlarens 62 annonser
Se annonsen på säljarens sida,

Bandgrävare med Steelwrist X07 tiltrotator och extra skopor enligt bilder. (Planer, gräv och smalskopa)Maskinen fungerar fint vid test.Vikt: 5100 kgMotoreffekt 29,1 kW312 timmar enligt mätare.Kända fel/brister:Gripkassetten behöver riktas, repor och skav förekommer se bilder och film för skick i övrigt.Text från leverantörens hemsida: SANY SY50U - Lättvikts-Heavy duty!En av SANY's mest populära modeller talar sitt eget språk. Med SY50U "Zero-tail" har du en kompakt starke man vid din sida som bevisar sin nominella kraft, särskilt i trånga utrymmen och urbana miljöer.Med imponerande grävkraft och väl tilltagna hydraulflöden är denna pålitliga maskin perfekt för många olika jobb och som lämnar ett litet avtryck tack vare sin kompakthet och låga marktryck på 0,32 kg/m².Ekonomi - En SANY är tack vare sin generösa garantitid (5 år), låga underhållskrav, enkelhet att serva samt kompletta standardutförande ett kostnadseffektivt ägande.Auktionsavslut: 2025-08-06 12:00Klicka på länken "Gå till auktionsobjektet" för att läsa mer samt för att delta i budgivningen.

Specifikationer

Fordonsgrupp
Minigrävare

Plats

64130 Katrineholm
Informationscirkel
För att visa kartan måste du först acceptera marknadsföringscookies. Du kan behöva ladda om sidan efteråt.
Budi AB logo

Budi AB

Budi AB fungerar som ombud för olika konkursförvaltare samt uppdragsgivare vid försäljning av egendom. På Budi.se så kan du fynda allt mellan himmel och jord från konkursauktioner, fordonsauktioner m.m.
Till handlarens butikssida

Adress

,Linta Gårdsväg 5A, 168 74 Bromma

Länkar

  • ,Visa handlarens 62 annonser
  • ,Besök hemsidan,
Org.nr: 559246-0421·Se på Allabolag.se,

Annonsören har åtagit sig att endast publicera annonser i enlighet med tillämplig lagstiftning.

Annonsinformation

Annons-ID

16693320

Uppdaterad

8 oktober 2025, 21:21

Anmäl annons

Annonsen kan vara ofärdig. Fullständig information om försäljningen och upplysningar i enlighet med upplysningsplikten kan fås direkt från säljaren.

Sany
Minigrävare