Inlagd: i tisdags 07:40

Slagbord från 1800 talet på Nätauktion

100 kr
Slagbord från 1800 talets mitt, Ursprung Jämtland. Bord med två nedfällbara slagskivor. Säljs just nu på våra Nätauktioner se vår hemsida www.jabab.se för mer info. Skivan går ta lös från underrede. Bruksslitage så som repor, fläckar och skavmärken. Se bilder. Höjd:76,5 cm Bredd: 180/51 cm Djup: 121 cm
Säljes av
Jämtlands Auktionbyrå AB
Jämtlands Auktionbyrå ABBesök vår butikssidawww.jabab.se
Jämtlands Auktionbyrå AB
Mer information hittar du på http://www.jabab.se

Fler annonser från Jämtlands Auktionbyrå AB