Inlagd: i torsdags 13:53

Skåp i teak med glasdörrar på Nätauktion

100 kr
Skåp i teak med glasdörrar - 1900-talets mitt - Retro Säljs just nu på våra Nätauktioner se vår hemsida www.jabab.se för mer info. Nycklar medföljer. Skjutbara glasdörrar. Bruksslitage så som repor, skavmärken och fläckar. Se bilder. Höjd: 117 cm Bredd: 130 cm Djup: 50 cm
Säljes av
Jämtlands Auktionbyrå AB
Jämtlands Auktionbyrå ABBesök vår butikssidawww.jabab.se
Jämtlands Auktionbyrå AB
Mer information hittar du på http://www.jabab.se

Fler annonser från Jämtlands Auktionbyrå AB