Bildgalleri
SUP Board - SUP bräda – Deep Sea Kayak Pro
Säljes
800 kr
Varubeskrivning
Skick: Mycket bra skick - som ny
Produktinformation:
- Mått: 300 × 76 × 15 cm
- Maximal belastning: 115 kg
- SUP-/kajakpaddel (justerbar längd, 3 delar)
- Kajaksits
- Pump
- Bärväska
Mångsidig SUP-bräda:
Deep Sea Kayak Pro är en slitstark SUP-bräda med kajaksits som ger stor mångsidighet och utmärkt manövrerbarhet på vattnet. Brädan är 300 cm lång, stabil och lätt att kontrollera. Tack vare sin konstruktion och smidiga manövrering passar den för alla. En kajaksits kan fästas på brädan, vilket gör paddlingen extra enkel och ger bättre balans. Sitsen är ett utmärkt alternativ för personer med knäproblem, för roliga stunder på vattnet med barn eller för nybörjare som tycker att det är svårt att hålla balansen när de står på brädan.
Högkvalitativt Dropstitch-material: Kärnan i Deep Sea Kayak Pro SUP-brädan är tillverkad med Dropstitch-teknik, som används i många uppblåsbara SUP-brädor, gummibåtar och annan vattenutrustning. Det är ett slitstarkt material som tål stötar och mindre slag. Brädan har dessutom en halkfri yta.
Brädan har endast använts ett fåtal gånger och har inga skador eller större tecken på användning. Den är i mycket gott skick.
Nypris: 2 200 kr
Säljes för 800 kr. Hämtas i Tensta, Stockholm.
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Annonsens metadata
Senast ändrad: 2026-10-23 kl. 14:17 ・ Annons-ID: 27641065