Bildgalleri
(1/4)
Nya limträbalkar
Säljes
130 kr
Be säljaren att skicka med Frakt med köpskydd! Det är säkert, snabbt och du får varan hem till dig. Läs mer
Varubeskrivning
Skick: Nytt skick - helt ny
Helt nya fina limträbalkar.
3600x225x56mm 12st = 43,2m 130kr/m. 5616kr för alla eller 468kr/st
3300x225x56mm 3st = 9,9m 130kr/m. 1287kr för alla eller 429kr/st
3740x300x56mm 6st = 22,44m 150kr/m. 3366kr för alla eller 561kr/st
3740x315x66mm 2st = 7,48m 170kr/m. 1272kr för båda eller 636kr/st
3740x305x85mm 1st = 3,74m 230kr/m. 860kr
Totalt 86,76m. Allt blir ditt för 12401kr. Kostar 20-25 tusen i bygghandel.
Användarprofil
Du måste vara inloggad för att se användarprofiler och skicka meddelanden.
Annonsens metadata
Senast ändrad: 2026-09-23 kl. 18:12 ・ Annons-ID: 26829955